Вітаю з днем ​​народження! Бажаю світла, тепла, удачі, гострого розуму, тверезого погляду. Нехай твоє життя буде яскравим і щасливим, без випробувань і великих труднощів! Бажаю, щоб ти зустрів ту єдину, яка народить тобі сина, і ти станеш по-справжньому щасливим!

Мій люб’язний і дорогий друже, прийми вітання від своєї подруги. Радість моя, я бажаю тобі відмінного настрою, веселощів душі і тіла, ентузіазму і відповідальності в будь-якій роботі, особистого щастя і взаємної любові, вічної удачі і високого достатку.

Вітаю людину, з якою не страшно йти найнепередбачуванішою і найважчою дорогою — дорогою життя. Бажаю, щоб у тебе завжди все складалося успішно, щоб ти зміг досягти своїх висот та зайняти свою нішу. Бажаю, щоб пригоди в тебе були лише благополучні, події щасливі, подарунки потрібні, а стосунки взаємні, надійні та справедливі. З Днем народження мій друг!

Мій вірний та надійний друг! Вітаю тебе з днем ​​народження! Мені як твоїй подрузі хочеться, щоб ти був по-справжньому щасливим. Бажаю, щоб життя твоє склалося саме так, як ти того бажаєш, щоб ти знайшов себе в тій справі, яка тобі до душі, і знайшла ту людину, яка завоює твоє серце і думки.

Дорогий друже мій, твоя подружка вітає тебе з днем ​​народження! Я хочу тобі побажати завжди бути закоханим у своє життя, ніколи не переставати мріяти та вдосконалювати ідеал своєї натури. Будь успішний, щасливий, оригінальний і креативний у своїх ідеях, щирий у своїх почуттях, впевнений у своїх позиціях та добрий до оточуючих.

З Днем народження! Нехай життя буде насиченим і цікавим, щодня приносить щось нове. Нехай найнеймовірніші плани реалізуються, а мрії збуваються. Бажаю перемог на всіх фронтах та чудового настрою щодня. Нехай щастить у коханні та дружбі, не підводить здоров’я, і ​​не зраджує почуття гумору. Щастя, цікавих співрозмовників та оптимізму!

Любий друже, вітаю тебе з днем ​​народження. Подруга тобі бажає доброго здоров’я та бравої удачі, веселощів душі та поваги оточуючих, бадьорості тіла та впевнених сил, чудових ідей та оптимістичного настрою, вірної любові та безперечного щастя.

З днем ​​народження, мій любий друже. Я побажаю тобі сьогодні стати ще крутішим і впевненішим. Пам’ятай, життя належить тобі, тому ніколи не знемагай і не стій на місці. Нехай любов штовхає тебе на подвиги, а мрії змушують досягати великого успіху!