З Днем народження! Ти завжди викликаєш у мене повагу, своєю відкритістю, добротою та порядністю, бажаю тобі не втрачати цих чудових якостей, я тебе дуже люблю та ціную, таких людей справді мало!

Наймилішу та найчарівнішу дівчину з чистою душею вітаю з днем ​​народження! Бажаю тобі завжди залишатися такою ніжною, чуттєвою та усміхненою. Нехай доля буде до тебе прихильна. Нехай вона підносить тобі тільки приємні сюрпризи і робить тебе щасливішим.

З днем ​​народження, чарівна особа. Бажаю, щоб твоя дівоча душа ніколи не хворіла, бажаю, щоби твоє дівоче серце завжди було повно краси. А ще я бажаю тобі, чудова, бути в міру гордою і без міри щасливою, бажаю ніколи не залишати межі доброти, але щодня дарувати близьким любов без кордонів.

Вітаю з днем ​​народження найсвітлішої, найтеплішої людини з тих, кого я знаю. Твоя людяність і доброта є гідним обрамленням твоєї краси. Я щиро бажаю, щоб ти зуміла втілити всі свої бажання в життя, щоб ти отримувала і дарувала любов, щоб ти була щаслива.

Люба моя, вітаю з твоїм чудовим днем! Бажаю бути завжди такою розуміючою, доброю, душевною та неймовірною. І нехай до тебе притягуються лише такі ж добрі люди.

Вітаємо юну, прекрасну та чарівну німфу! Бажаємо, щоб твоя молодість ніколи не закінчувалася, і ти завжди залишалася такою ж енергійною, допитливою, чуйною та відкритою до всього світу. Бажаємо, щоб ті крила, які зараз у тебе за спиною, ніколи не опускалися і несли тебе вперед, назустріч своєму щастю. Нехай ці крила ніколи не будуть поранені; людською злістю та заздрістю, зрадою близьких та коханих, глухим розпачом та втратою віри в справжнє добро. Лети тільки вперед, живи щасливо і красиво, дихай на повні груди і люби світ усім своїм маленьким серцем. З Днем народження!

Мила і ніжна, найпрекрасніша дівчина у світі, будь завжди дуже щаслива. Нехай любов живе у твоєму серці, нехай кохана людина буде завжди поруч. Вітаю тебе з днем ​​народження!

Моя ніжна та красива кохана, вітаю з твоїми іменинами. Бажаю тобі найголовнішого у житті, здоров’я та щастя. Щоб у своєму довгому і прекрасному житті, ти ніколи не засмучувалася, а я берегтиму тебе від усіх негараздів і смутків.

Дивіться також