Мила дівчина, юна душа, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю тобі бути весняною мрією та осінньою барвистою картиною, зимовою казкою та літнім солодким сном. Бажаю насичених днів молодості та великої удачі на шляху, прекрасного настрою та карколомної краси.

З Днем народження! Удачі у всіх починаннях, насичених приємними подіями днів та відданих друзів поряд.

Вітаю з днем ​​народження милу дівчину! Бажаю, щоб бунтівний дух підлітка прикрасив твій світ на всі райдужні кольори. Нехай тебе багато цікавить і приносить щиру радість. Будь собою, експериментуй, домагайся бажаного і купайся у увазі потрібних тобі людей!

Мила леді, в твій день народження я побажаю, щоб мрії юного серця ставали реальністю, щоб кохання завжди було взаємним, дружба міцною, а успіх неминучим. Бажаю своєю чудовою красою робити цей світ досконаліше, бажаю своєю цілеспрямованістю добиватися неймовірних висот слави.

Молода красуня, мила дівчина, з днем ​​народження тебе. Будь щаслива і собою неповторна, будь задоволена кожним днем ​​свого чудового життя. Бажаю доброї казки для душі та найрадісніших емоцій серця.

Мила красуня, юна діво, у твій день народження хочу тобі побажати рядків щастя та добра на сторінках твоєї книги, яскравих фарб життя та ніжних тонів кохання на полотні твоєї картини, високих нот радості та натхнення у мелодії твого серця.

Підліткам живеться непросто! Гормони, стреси та невідомість здаються нестерпними. Але я хочу тобі у день народження нагадати, що юність пролітає швидко. Тому встигни використати всі свої шанси та можливості! Покажи світові свої таланти! Здивуй усіх своїми здібностями! Будь неймовірною у всіх своїх проявах! Зі святом, красуня!

З Днем народження, люба! Ти маєш чудовий вік — ще стільки всього попереду! Насолоджуйся новими відкриттями та всіма можливостями, які тобі дарує життя. Люби, прагну, досягай, будь огорнута увагою та щирістю. Здоров’я тобі, краси, доброти, умиротворення та гармонії. Бажаю щастя та постійного позитиву!

Дивіться також