Колишню дівчину вітаю із днем ​​народження! Я тобі побажати хочу прагнути тільки щастя і успіху, бути завжди на вірному шляху до своїх бажань і цілей, залишатися впевненою в собі і оптимістичною, неймовірно красивою, доброю і чуйною.

Вітаю тебе з днем ​​народження, моя колишня дівчина. І нехай ми не разом, я все ж щиро тобі бажаю не бути шкодою, обов’язково домагатися всього бажаного, ніколи не втомлюватися, постійно бути в оточенні щастя та любові, незважаючи ні на що, залишаючись веселою та життєрадісною людиною.

Вітаю з днем ​​народження хоч і колишню, але все одно приголомшливу та чудову дівчину. Бажаю великих успіхів у досягненні будь-яких цілей, великого щастя та взаємності у коханні, вічної краси та чарівності, неземної радості та удачі.

З днем ​​народження моя колишня дівчина, подруга моєї душі. Бажаю тобі сповнених мрій та бажань, великих успіхів у всіх справах, цікавих ідей та творчих задумів, вічної краси та пишноти, здоров’я та взаємної любові.

З днем ​​народження, моя колишня дівчина. Нехай у твоєму житті все буде чудово, нехай для твоїх мрій не буде меж, нехай для твого серця не виникає тривог і образ, нехай для твого щастя не буде перешкод і перешкод.

З днем ​​народження, моя колишня дівчина. Нехай ми вже не разом, але я щиро тобі бажаю щастя. Бажаю приймати у свій бік тільки добре і добре, бажаю самій випромінювати світло радості та веселощів. Нехай у тебе не буде приводів для переживань, нехай яскравим і красивим буде твоє життя.

З днем ​​народження мила і красива моя колишня дівчина. Я тобі бажаю частіше посміхатися і ширяти в хмарах від щастя і радості, бути завжди чарівною і в усьому успішною, бути коханою і веселою, неймовірно щасливою і прекрасною.

Хочу привітати свою колишню дівчину із днем ​​народження! Бажаю широких перспектив і можливостей, що постійно поповнюються. Досягай бажаного, будь щаслива, здорова і вільна робити все, що душа забажає. Живи в роздоллі та безтурботності!