Мила моя подруга, з днем ​​народження тебе. Нехай молодість твоя наповнюється яскравими фарбами та щасливими подіями, нехай життя буде розкішним та красивим, нехай на будь-яке запитання тобі завжди вдається знаходити відповідь, нехай на твоєму шляху зустрічаються добрі чудеса та чудові люди.

Подруго, я тебе вітаю з днем ​​народження. Мила, нехай здійсниться твоя кришталева мрія, нехай буде твердою, як алмаз, твоя надія, нехай смарагдами натхнення сповнена душа і рубинами щастя посипана дорога життя.

З днем ​​народження вітаю тебе, моя чудова та чудова подруга. Бажаю тобі насиченої молодості та яскравих вражень, щасливих моментів та чарівних миттєвостей, приголомшливих ідей та вічної краси, безперечної удачі та світлого кохання.

Мила моя подруга, вітаю з днем ​​народження. Бажати тобі краси, так ти і так юна красуня, достатку та успіху — так ще встигнеш досягти всього сама, везіння та удачі — так це справа випадку. А побажаю я тобі, люба, бути щасливою: завжди, скрізь, у будь-яку погоду та за будь-якого настрою, вдома чи на вулиці, неважливо де, але головне — щасливою.

Моя мила подружка, я вітаю тебе з днем ​​народження. Ти молода і цікава, ти чудова собою і життєрадісна. Бажаю завжди залишатися такою ж веселою та доброю людиною, бажаю сяяти своєю красою, радувати близьких своїми досягненнями та вражати оточуючих своїми дивовижними талантами.

Люба моя подруго, вітаю тебе з днем ​​народження. Нехай тобі вдається розбиратися в будь-якій справі, нехай у твоєму житті не згасає промінчик щастя, нехай для досягнення успіху на твоєму шляху не буде жодних перешкод, нехай для любові серця твого не з’являється меж і перешкод.

Мила моя подружка, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю вічної молодості серця та душі, неймовірної краси та чарівності, блискучих перспектив на горизонті та чудових ідей, великої удачі та світлого щастя.

Моя люба подруго, ти така прекрасна, така молода, що мені хочеться побажати тобі лише безмежного щастя! Ти дивовижна, вродлива дівчина, здатна підкорити будь-яку вершину. З Днем народження тебе! Бажаю солодкого, безтурботного, чарівного та неймовірного життя. Життя в якому всі твої мрії оживуть.