Милі та усміхнені, найсвітліші та найпрекрасніші сестрички-двійнята! Ви — справжнє диво, і мені хотілося б, щоб ви завжди цінували та підтримували один одного. Будьте завжди поруч, але при цьому залишайтеся індивідуальні і неповторні, будьте нерозлучні, але нехай кожна з вас знайде своє особисте щастя, і кожна матиме особливе, велике і міцне кохання. Бажаю вам здоров’я, цілеспрямованості та успіху. З Днем народження!

Вітаю вас, чудові двійнята, з днем ​​народження. Нехай у вашому житті завжди буде подвійне щастя та подвійна радість. Нехай на два множаться і успіх, і успіх. Нехай на двох вам яскраво світить одне сонце. Нехай між вами завжди тримається міцний і міцний зв’язок. Бажаю жити і насолоджуватися усім, що відбувається, бажаю ніколи не сумувати і постійно підтримувати один одного.

Чарівних двійнят вітаю з днем ​​народження! Бажаю бути дружними, завжди доповнювати один одного, допомагати і дбати, адже найголовніший подарунок у житті доля вам уже подарувала, ви є в один одного!

Мої чудові двійнята, з днем ​​народження вас. Нехай не буде сірих проміжків у низці веселих і яскравих ваших днів. Бажаю завжди триматися один одного, підтримуючи за будь-яких падінь і щиро радіючи за будь-які перемоги.

Чудові двійнята, вітаю вас з днем ​​народження. Бажаю ніколи не залишати один одного в біді і завжди бути подвійно успішними. Нехай мрії збуваються, нехай рідні посміхаються, нехай тільки гарне трапляється в житті, нехай з вами завжди буде кохання та удача.

День народження – чудове свято. А сьогодні він подвійно прекрасний, бо день народження у двох таких солодких янголят! Бажаю вам обом рости слухняними, радувати своїх батьків, щодня відкривати для себе щось нове, завжди і в усьому бути опорою та підтримкою один для одного і ніколи не сумувати!

З днем ​​народження, двійнята! Ви ніколи не будете самотні, адже з моменту народження у вас вже є найрідніша та найближча людина. Бажаю вам зберігати і берегти ваш незримий зв’язок, дбати один про одного і бути найщасливішими на світі!

Цього прекрасного дня Господь обдарував вас двічі. Він подарував вам життя та одне одного. Я бажаю, щоб ви йшли по життю, міцно тримаючись за руки, допомагали один одному встояти і не зігнутися під будь-якими неблагополучними вітрами долі. Бажаю, щоб Всевишній, як і раніше, балував вас і продовжував дарувати вам щастя, радість, любов, достаток та удачу в подвійному розмірі. З Днем народження!