Чарівність наша, наша дитина! Нехай твоє серце ніколи не познайомиться зі смутком, а погані моменти в житті будуть просто відсутні! Я бажаю тобі завжди бути в суспільстві небайдужих сердець.

Як швидко пройшов рік, і ось настав перший день народження! Бажаю рости здоровенькою, допитливою дитиною, доброю і найщасливішою! З такими чудовими батьками нехай дитинство буде безтурботним часом!

Наш скарб маленький, кошеня! Ось тобі вже цілий рік! Рости, сонечко, великим і здоровеньким, розумничкою, радуй матусю і татку своїми першими кроками та першими словами!

З днем ​​народження маленький чоловічок! Один рік пролетів швидко, це рік був дуже дивним. Народилася чудова дитина, хочеться побажати цьому чаду міцного здоров’я, більше радісних моментів у житті, успіху та удачі у всьому, і завжди. Щоб цей маленький чоловічок перетворився з роками на велику, розумну, яскраву, світлу, видатну, багатогранну Людину!

Вітаю чудову, чудову, найсолодшу і чудову дитину з першим роком життя. Бажаю тобі, наше щастя, бути завжди цікавою і допитливою людиною, постійно виявляти інтерес до кожного нового дня, створювати навколо себе добру атмосферу казки та чаклунства.

З 1 роком тебе, маля! Я бажаю тобі бачити лише барвистий світ, щоб від усіх бід тебе вривали міцні батьківські обійми. Нехай твої сльози не будуть гіркими, і лише щасливі подорожі звуть тебе.

Сьогодні для вас важлива подія – вашому малюку виповнився один рік. Він ще маленький, але вже по-своєму дорослий. Бажаємо йому пізнавати цей світ, безперервно розвиватись. Нехай якнайшвидше ощасливить батьків своїми досягненнями: першими кроками, новими навичками та смішними ситуаціями. Нехай у його дитинстві буде море іграшок, яскравих вражень та цікавих подій.

З цим святом хочемо привітати батьків однорічного малюка. Ви проробили велику роботу, вкладаючи день за днем ​​у своє чадо кохання та турботу. Бажаємо Вам терпіння, а дитині активного розвитку. Нехай у вашому будинку завжди буде чути сміх, на роботі на вас чекає винятково успіх, а ваша сім’я завжди буде прикладом для всіх.