Вітаю тебе з твоїм 9-річчям і хочу побажати бути веселою та життєрадісною дитиною, немов сонячний зайчик, ніколи не втрачати інтересу до своїх захоплень, жити з гарним настроєм та дзвінким щастям. Вір у диво, і нехай воно неодмінно станеться з тобою.

Вітаю з 9-річчям чарівне дитя. Бажаю тобі чудес у житті та казкових історій, веселих захоплень та далеких подорожей, забавних пригод та бравих друзів, відмінного навчання та здорового настрою.

9 років – серйозна дата. Ти вмієш вже читати і писати, можеш самостійно відповідати на багато питань і щодня радієш батькам новими успіхами. Так нехай і в подальшому житті ти будеш прикладом для наслідування і об’єктом для обожнювання. Нехай кожен новий день приносить тобі радість, а негаразди не наближаються ні на крок.

Вітаю прекрасну дитину з 9-річчям! Хочу побажати тобі, сонечко, видатних успіхів, чудового навчання, хороших друзів, веселих пригод, добрих вчинків, цікавих захоплень та нових відкриттів, міцного здоров’я та великої удачі!

Вітаю з 9-річчям славної дитини! Я тобі бажаю успіхів і досягнень у навчанні, великих і радісних перемог у житті, добрих та веселих друзів, цікавих та захоплюючих витівок, відмінного настрою та життєвого щастя.

Вітаємо із дев’ятиріччям! Зараз починається дивовижний рік у твоєму житті, адже з наступного Дня Народження твій вік писатиметься вже двома цифрами, а не однією. Чи це не привід святкувати сьогодні так, щоб він запам’ятався назавжди? Бажаємо отримувати всі ті подарунки, що хочеш і коли виростеш, стати тим, ким бажаєш.

Вітаю з 9-річчям найдивовижнішої та наймилішої дитини! Бажаю тобі чудово вчитися, від душі веселитися, займатися захоплюючими справами, мріяти про щось хороше, бігти назустріч цікавим пригодам, домагатися своїх цілей і бути щасливою людиною.

Нехай твій щоденник прикрашають «п’ятірки», друзі будуть відданими та веселими, батьки розуміють, портфель легким, домашня робота нескладною, вихідні довгими. Завжди посміхайся і вір у чудеса. З Днем народження!