Вітаю з днем ​​народження, зі щасливим числом 7 у твоєму житті. Бажаю у 7 років бути життєрадісною та активною дитиною, бажаю багато цікавих захоплень та успішного навчання, бажаю високого інтелекту та різноманітного таланту, бажаю сонячного настрою та незабутніх пригод із веселими друзями.

Вітаю з днем ​​народження! Ось і настало твоє 7-річчя. І я бажаю тобі найчарівнішого та казкового дитинства. А шкільні роки нехай будуть чудовими, незабутніми і безхмарними. У всьому нехай буде в тебе успіх, удача та везіння!

Вітаю тебе, радість, із твоїм 7-річчям! Нехай чарівною казкою буде кожен твій день, нехай чудесами та радістю завжди наповнюється твоє життя. Бажаю без особливих зусиль і примусових старань добре вчитися, бажаю завжди досягати переможних вершин, бажаю ніколи не залишати осторонь своєї мрії та заповітних бажань.

Живи у свої сім років життям яскравим, веселим і пустотливим! Бажаю, щоб завжди було місце мріям, щоб подарункам не було рахунку, а радість світилася у твоїх очах! Нехай день народження буде чудовим днем ​​виконання всіх заповітних бажань.

Вітаємо тебе з твоїм сьомим днем ​​народження! Бажаємо бути здоровим, добре вчитися, сміятися, веселитися, посміхатися, не сумувати і просто щасливим бути. Нехай сьогодні до тебе прийдуть твої найближчі друзі і подарують гору подарунків.

Вітаю із 7-річчям прекрасної дитини. Нехай кожен життєвий крок буде зроблено з упевненістю та успіхом. Нехай у всьому і завжди супроводжує батьківська підтримка та любов. Бажаю неймовірних історій та пригод, цікавого навчання та веселого настрою.

Чудова дитина, у твої 7 років хочу побажати мріяти і дивуватися, відкривати нові межі знань та чудові можливості своїх талантів, веселитися від душі та щиро сміятися, нічого в цьому житті не боятися та сміливо підкорювати вершини справжнього успіху.

Дитина-золото, прекрасна дитина, вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю тобі щасливого та радісного дитинства. Бажаю, щоб мрії виконувались. Бажаю гарного здоров’я та веселого настрою, добрих друзів та батьківського розуміння.