Дорога бабусю, з днем ​​народження! Бажаю завжди залишатися нашою запальничкою, але в той же час — мудрою та статечною жінкою, найдбайливішою мамою та бабулею. Нехай у кожному моменті буде усмішка та відмінне самопочуття щодня.

Обожнювана моя двоюрідна бабуся вітаю з днем ​​народження! Бажаю не старіти душею, не сумувати в думках і не сумувати серцем, а насолоджуватися кожним днем ​​і радіти змінам і дрібницям!

Зі святом! Нехай роки завжди залишаються лише цифрою у паспорті, яка буде приводом для гордості та досвідом, який допоможе у житті не лише Вам, а й поколінням. Здоров’я, успіхів та кохання, нехай самотність ніколи не приходить у будинок.

Бабуся, з днем ​​народження! Від душі хочу побажати, щоб ти завжди була бадьорою і здоровою, нехай кожен новий день приносить тільки щастя і радість, а роки йдуть тобі тільки на користь!

Нехай ніколи не будуть хвороби псувати тобі настрій і самопочуття, щоб час був непідвладний над твоєю красою. Я бажаю, щоб рік у рік приносив у твоє життя дедалі більше усмішок і гостей, друзів та сонячних днів.

Бабуся, з днем ​​народження! Хоч ви мені й двоюрідна бабуся, ви мені як рідна. Я бажаю вам турботи та тепла з боку близьких, гідних виплат, гарного самопочуття та відмінного настрою! Будьте в строю, якнайдовше!

З днем ​​народження, люба моя двоюрідна бабуся. Від щирого серця бажаю тобі здоров’я, бадьорості, краси і доброти. Бажаю залишатися такою ж веселою і мрійливою. Бажаю щодня проводити в оточенні люблячих близьких. Бажаю кожну мить життя наповнювати посмішками та радістю!

Бабуся, завжди зворушливою залишайся, нехай ніжність заповнює кожен куточок твого будинку. Нехай душа радіє, коли всі родичі, рідні та двоюрідні, дружно збираються, щоб оточити тебе турботою та ласкою. З Днем народження!