Бабуся, нехай світ буде добрий і щедрий на турботу та увагу. Нехай в очах відбивається вся твоя краса, нехай теплом наповниться кожна частинка рідної душі. Ти казкова людина, тільки ти можеш створити чари для нас. Рідна, днем ​​народження!

Всі онуки хочуть привітати тебе, бабусю, і сказати, що немає тебе на світі краще і ближче. Залишайся завжди такою ж доброю і світлою, радуй нас і радуйся сама. Нехай року дарують енергію та продовжують молодість!

З днем ​​народження, люба наша бабуся! Ми бажаємо тобі частіше забувати про вік і частіше згадувати найкраще. Бабуся, залишайся такою ж доброю, енергійною, веселою. Нехай цей день народження подарує тобі чудовий настрій, який переслідуватиме тебе постійно!

З днем ​​народження, люба наша бабуся! Бажаємо тобі бути веселою, бойовою, сміливою, життєрадісною, активною, доброю, ласкавою, трохи смішною, натхненною, обожнюваною і найулюбленішою. Бабуся, нехай жодна хвороба тебе не торкнеться. Нехай кожен день твого прекрасного віку дарує втіху, гарне самопочуття та настрій.

Рідна й обожнювана наша бабуся прийми щирі вітання від твоїх онуків! Бажаємо, щоб твої руки ніколи не втомлювалися, думки не забували, серце не боліло, а душа не знала хвилювань!

Бабуся, ти для нас приклад для наслідування, нехай кожен твій день буде позитивним, нехай дарують близькі квіти навіть без приводу, ми цінуємо твої розум, любов і досвід. Живи довго-довго на радість нам і всім близьким, ти — криниця тепла, розуміння та щастя!

Бабусю, з днем ​​народження! Як ваші онуки, обіцяємо дбати та підтримувати вас завжди! Ви можете повністю покластися на нас! Від вас просимо: бути завжди в хорошому настрої і не сумувати за дрібницями!

Бабуся, вітаю! твоя посмішка завжди дарує тепло і радість, твої обійми — найзатишніше місце на Землі. Нехай ще багато років ти радуватимеш нас своєю нескінченною енергією, душевним спокоєм та щирим коханням!