Моя чудова бабуся, прийми від онуки привітання. Твого дня народження нехай гостями на порозі стануть радість, щастя, благо і успіх. Бажаю тобі, люба, не збиватися з курсу віри і доброї надії, бажаю, щоб не потьмяніло світло твоєї любові.

Вітаю свою кохану бабусю. Хочу побажати тобі рідна, ніколи не хворіти. Завжди бути енергійною, готовою братися за нові справи, втілюючи в життя цікаві плани та фантазії. Адже рух — життя, я бажаю тобі жити ще багато довгих цікавих років. З Днем народження.

Бабуся, як тепло мені стає, від усвідомлення, що ти є в мене. З Днем народження, кохана! +1 рік у скарбничку твоєї мудрості, але не засмучуйся: ти в нас ще молода. Бажаю тобі, рідна, не хворіти, не сумувати і горя не знати! Для мене, як для онуки, ти найдостойніший приклад прекрасної жінки та справжньої людини. Тільки довше будь поряд!

Найулюбленіша бабуся на світі, вітаю Тебе з Днем народження і бажаю собі виглядати у Твої роки так само. Ти мій приклад для наслідування. Ти зразок ідеальної жінки. Дай Бог Тобі довгих і щасливих років на цьому світі, адже мені потрібно ще багато чого в Тебе навчитися.

Дорога бабусю, вітаю тебе з днем ​​народження і хочу побажати тобі залишати переживання осторонь, впускати у своє серце лише радість. Бабуся, ти в мене гарна, добра, дбайлива, весела, працьовита, талановита, одним словом – приклад для мене. Я бажаю тобі міцних сил та здоров’я, гарної погоди у домі та спокою на душі.

Улюблена бабуся, вітаю з днем ​​народження! Ти дуже безцінна людина у моїй долі. Мені приємна твоя турбота. Бажаю тобі бути такою ж життєрадісною, оптимістичною як ти є, нехай реалізуються всі задуми, життя твоє ще більше просочиться позитивними емоціями, радістю та розчуленням!

З днем ​​народження, моя дорога бабуся! Бажаю тобі чудового здоров’я та довгих яскравих днів, наповнених незабутніми подіями та враженнями.

Улюблена бабусю, ти мій ангел-охоронець. Твоє кохання зігріває мені душу, а турбота і постійні молитви рятують у важких життєвих ситуаціях. Я люблю тебе і хочу, щоб ти завжди була поряд зі мною! Бажаю тобі міцного здоров’я, енергії та бадьорості. Будь завжди активною та оптимістичною, веселою та життєрадісною бабулею! Твоя посмішка для мене найдорожча на світі.