Вітаю, люба бабусю, з днем ​​народження. твій онук тобі бажає бадьорості та сили, поваги та доброти душі, веселого настрою та прекрасного самопочуття, міцної любові рідних та радісних свят, успіху у твоїх справах та світлих надій.

Моя дорога бабуся, твій онук тебе вітає з днем ​​народження і від щирого серця бажає, щоб ніколи не вичерпався запас твого ентузіазму і запалу, щоб город радував гарним урожаєм, близькі — приємними зустрічами, життя — яскравими святами душі, а доля — великою удачею.

Вітаю тебе, люба бабуся з днем ​​народження. твій онук тобі бажає міцного здоров’я та неймовірної радості душі, веселих свят у колі близьких та доброї надії, сімейного щастя та блага у домі, чудового настрою та великої удачі.

Бабуся, твій онук усім серцем хоче побажати тобі добрих усмішок, теплих слів та відмінного настрою у твій день народження. Нехай буде все в достатку: і здоров’я, і ​​успіх, нехай твоє серце і душу зігріває надія та любов.

Бабуся моя мила! Бажаю тобі, щоб ти, рідна, не була обділеною увагою з боку рідних та близьких. Нехай твій будинок завжди буде наповнений затишним теплом і теплим затишком.

Бабуся, твій онук вітає тебе з днем ​​народження. Мила моя, я всім серцем бажаю тобі здоров’я міцного, щастя безмірного, настрою чудесного та серцевої втіхи. Бабуся, нехай кожне число календаря має безліч радісних миттєвостей та приємних зустрічей для тебе.

Вітаю тебе з Днем Народження, люба моя бабусю. Нехай кожен твій рік буде настільки приємним для тебе, наскільки це можливо, нехай здоров’я не залишає тебе, а рідні та близькі радують. Зі святом, і нехай усі наступні дні будуть все краще та краще.

Моя мила, дбайлива, добра і дуже гарна бабусю! Від самого люблячого онука летять вітання тобі в день народження із чудовими побажаннями чудового настрою, сильного здоров’я, веселих та щасливих днів, величезних подарунків та слухняних онуків!