Вітаю зі Старим Новим роком, дорогі колеги. Бажаю пишатися старими успіхами, перемогами та досягненнями, бажаю в новому році встигати ще швидше, досягати ще більшого, перемагати ще впевненіше. Нехай із Новим роком прибудуть нові сили та успіх. Бажаю всім здоров’я, процвітання і у діяльності, і у житті.

Колеги, я вітаю вас зі старим Новим роком. Бажаю всім тепла, затишку, радості та щастя, кохання, достатку, миру та чудес. Нехай все негоду залишиться в минулому, нехай новий рік вам усім подарує міцне здоров’я та масу можливостей досягти своїх цілей!

Колеги, вітаю вас зі Старим Новим роком і хочу побажати у новому році знаходити вихід із будь-якого становища, приймати лише правильні рішення, усувати всі перешкоди на шляху до своїх цілей. Усім здоров’я, матеріальних благ, душевної гармонії та особистого щастя.

Дорогі колеги, всіх вітаю зі Старим Новим роком. Бажаю кожному з вас примножити старі успіхи, позбутися старих образ, ступити на нову стежку перспектив та удачі, завоювати нові вершини особистого щастя та спільних перемог.

Чудові мої, дорогі колеги, вітаю вас зі Старим Новим роком. І нехай у кожного з вас життя буде добрим і чудовим, як новорічне диво, нехай ваші нові успіхи та досягнення примножаться у сто разів, нехай у всіх з’явиться маса нових ідей, великих прагнень та нових приємних відчуттів.

Дорогі колеги, вітаю вас зі старим Новим роком. Бажаю сто разів примножити старі успіхи, відкрити шлях нових ідей і перспектив. Нехай у ваших будинках буде тепло і затишно, нехай у ваших сім’ях панує лад і любов, нехай у житті кожного з вас буде і радість, і успіх, і достаток.

Ось і Старий Новий рік. Вітаю вас, любі мої колеги. Хочу всім побажати забути про старі образи та невдачі, з нового аркуша почати писати свою щасливу та добру історію. Весь рік живіть у достатку та радості, не втрачайте надії та віри у мрію!

Дивіться також