Друзі, з Новим роком! Бажаю вам веселощів та сміху, радості та задоволення, любові та щастя! Нехай наступний рік принесе багато тепла та турботи, фінансових можливостей та перспективних ідей! Будьте неймовірно щасливі у Новому році!

Друзі, зі святом! Проводимо рік із посмішкою та приємними спогадами, щоб точно знати, що всі ми встигли, всі закінчили з успіхом та перемогою. Нехай у старому році залишиться все те, що ми не хочемо згадувати.

Дорогі друзі, вітаю вас зі Старим Новим роком. Бажаю все погане залишити позаду, а нового року взяти свою внутрішню силу, впевненість і цілеспрямованість. І нехай під ялинкою знайдеться мішок з успіхом, здоров’ям і наполегливістю, тоді ви, дорогі, неодмінно зможете досягти всього бажаного в наступному році. Успіхів вам, друзі, кохання та достатку!

Дорогі мої друзі, вітаю вас зі Старим Новим роком! Бажаю все погане і непотрібне залишити в минулому, зробити крок у новий рік з великим успіхом і прекрасним настроєм. Бажаю вам добра та щастя, великих успіхів та чудових бажань, приголомшливих ідей та величезного щастя.

Друзі, вітаю вас зі Старим Новим роком і хочу всім побажати позбутися сумних спогадів і всяких помилок, немов важкої та непотрібної ноші. Бажаю всім почати новий шлях до своїх успіхів і перемог, і нехай у гонитві за своєю мрією не забувають про щастя, радість, дружбу і любов у новому році.

Друзі мої милі й дорогі, хай Старий Новий рік з розмахом ступить на поріг, хай усе минуле стане вульгарним, шлях цей рік удачу нам і щастя принесе. Нехай стануть добрішими наші серця, нехай не буде радості межі і кінця. Я всім бажаю світлих усмішок та великих чудес.

Друзі, зі старим Новим роком! Нехай вірною буде дружба, не буде місця зраді та злу. Нехай щирість та надійність будуть вашими супутниками на шляху життя. Бажаю, щоб взаємним та міцним був зв’язок між нами. Вітаю!

Друзі, давайте проводимо старий рік яскраво, голосно, незабутньо. Нехай він залишить нам усе хороше, щоб майбутнє наше було цікавим, щасливим, захоплюючим. Будемо святкувати, сміятися, радіти життю. Вітаю!