Вітаю зі старим Новим роком і бажаю, щоб цей рік був багатий на успіх і успіх, щоб майбутні зміни були лише на краще, щоб майбутні дні були лише щасливими.

Нехай ще раз порине душа в настрій свята, коли час чудес у розпалі і не хочеться втрачати ці відчуття. Зі старим Новим роком!

Бажаю старі образи та невдачі закопати у кучугури. Бажаю з білого листа розпочати свою нову історію щастя. Зі Старим Новим роком. Усіх благ, здоров’я та удачі!

Нехай у Старий Новий рік у морозне віконце постукає щастя. Вітаю та бажаю, щоб весь рік жилося в достатку, мирі, радості, коханні!

Нехай у Старий Новий рік збудуться заповітні бажання, найсміливіші мрії. Нехай з неба, наче сніжинки, падають любов, благополуччя, радість та достаток!

Нехай не перестають чудеса в життя вриватися, щоб вони закружляли сніговою хуртовиною всі негаразди, головне вірити в краще. Зі святом!

Зі Старим Новим роком! Нехай вам усміхається удача, мрії збуваються, справи та робота приносить добрий дохід, а щастя ні на хвилину не відпускає!

Нехай у Старому році залишаються всі образи, непорозуміння, борги та поганий настрій. Давайте разом підемо в новий рік, і покажемо Богу на що ми здатні.

Дивіться також