Вітаю з Старим Новим роком. Бажаю відчути себе дитиною і знову повірити в диво, і нехай це диво неодмінно станеться у твоєму житті. І як тільки новий рік ступить на поріг, нехай у твої двері постукає світла радість і блаженна любов.

На порозі Старого Нового року. Приймай мої вітання та приготуйся відкрити своє серце для нових щасливих миттєвостей та добрих чудес. Бажаю за великим святковим столом у колі коханих та дорогих людей почати писати нову світлу повість свого життя.

Вітаю з наступаючим Старим Новим роком і хочу побажати забути про тривоги та печалі, відкрити свої двері для щастя, яке ось-ось постукає до них. Нехай наступний рік прийде з веселою піснею радості та принесе у подарунок благо, диво та любов.

З наступаючим Старим Новим роком. Нехай тихенько у твоє життя крадеться нова епоха — епоха процвітання, удачі та великих перемог. Бажаю все погане та сумне залишити за порогом минулих років, бажаю у новий рік взяти щирість та віру в диво, свої мрії та ніжне кохання. Нехай весь наступний рік буде радісним і щасливим для тебе, багатим та успішним!

З наступаючим Старим Новим роком. Бажаю, щоб на порозі чекала удача та нова радість, бажаю у старому стилі впевненості та цілеспрямованості досягти у новому році великих успіхів, а також виявити весь свій потенціал та чудовий талант. Кохання, чудес та щастя!

З наступаючим Старим Новим роком! Бажаю приготуватися до чогось грандіозного, повірити у щось чудове та чекати на щось прекрасне. І нехай так воно і буде у твоєму житті цього нового року. Бажаю не слабнути здоров’ям, не сумувати душею, не сумніватися серцем і пишатися собою.

З наступаючим Старим Новим роком! Бажаю якнайшвидше залишити всі образи в минулому. Бажаю приготуватися зустрічати новий світанок великого щастя та великого кохання. Нехай все погане йде. Нехай Старий Новий рік несе з собою мішок подарунків, серед яких здоров’я, мир, достаток, удача та успіх!