З 55-річчям! Безкінечно хочеться бачити Вас красивою жінкою, хто світиться щастям, хто любимо і знає, що його люблять найщирішим коханням. Залишайтеся завжди тим, хто підкорює серця та притягує погляди.

Дорога, з днем ​​народження, із цим гарним ювілеєм! Цілі дві п’ятірки підтверджують сьогодні, що ти завжди була і залишаєшся відмінницею. І в житті, і в роботі, і в сім’ї, і в дружбі однієї п’ятірки мало тобі, ставимо дві! Люби, дружи, квіти та гарної, на зло років. Знайди, нарешті, душевний спокій і просте жіноче щастя, яке приходить тоді, коли точно знаєш, що і в тебе, і в твоїх коханих все добре, і можна більше часу приділити собі. Хороших та яскравих днів тобі, добрих ночей. Ми всі тебе любимо. З Днем народження!

Дорога, кохана і чудова, дозволь щиро привітати тебе зі славною датою, в якій доля двічі виставила тобі «відмінно» — з твоїм п’ятдесятип’ятиріччям! Нехай твій життєвий шлях буде вистелений трояндами, нехай везіння та успіх не покидають тебе. Бажаю завжди почуватися значущою, прекрасною і потрібною, здатною багато на що і впевненою у своїх силах.

Вітаємо чудову, добродушну, усміхнену, чарівну жінку. Бажаємо й у 55 залишатися молодою душею. Бажаємо не піддаватися хворобам, зневірі та різним стереотипам. Дихайте на повні груди, шукайте нові вершини, адже у Вас ще половина життя, для того щоб жити, любити і бути коханою. З Днем народження!

Раніше такий вік давав право на пенсію, тепер по-іншому! Тепер навіть держава визнала, що ти ще молода, красива, сповнена сил і здоров’я! Вітаю тебе з ювілейним днем ​​народження! Бажаю, щоб краса не в’янула, доброта не зникала, радість не минала, а щастя і любов наповнювали серце до країв. Кохання тобі від дітей та онуків, усіх рідних та близьких, поваги від колег та високої оцінки від начальства!

З днем ​​народження, чудова жінка! Нехай у 55 років життя буде яскравим, добрим, дивовижним. Бажаю не сумувати і не нудьгувати, бажаю щодня проводити в оточенні коханих людей. Нехай ця дата забезпечить 5 зірок життя та подарує 5 супутників душі: віру, надію, терпіння, сміливість, втіху!

Вітаю із 55-річчям! Нехай життя грає яскравими фарбами, нехай рідні завжди будуть поряд. Бажаю міцного здоров’я та більше яскравих подій у житті. Бажаю, щоб запас енергії та життєвих сил ніколи не вичерпувався!

Нехай усі бажання, загадані в цю розкішну дату, неодмінно здійсняться. Бажаю Вам відчути свободу від обмежень, коли вислів «Ви занадто молода для цього» вже не діє, а «Ви занадто стара для цього» ще не набула чинності. Насолоджуйтесь своєю могутністю зрілого віку, хай прожиті роки будуть аперитивом перед соковитим майбутнім.