Дві п’ятірки у паспорті та на торті, але на вигляд тобі, як 25, бабуся. Така ж весела, активна, красива, задерикувата, цікава, щаслива. Бабуся, я вітаю тебе з ювілеєм і від душі бажаю завжди такою залишатися: і у свої 55, і через 55 років. Бабуся, не хворій і не впускай у серце смуток, будь завжди натхненною і щодня зустрічай із чудовим настроєм!

Дорога бабусю, вітаю тебе з 55-річчям і від душі бажаю, щоб дві твої п’ятірки зробили тебе бадьорішими, веселішими та щасливішими. Нехай ці 55 років залишать у пам’яті лише гарні та добрі моменти, нехай попереду буде ще 55 років кохання, добробуту, щастя та достатку!

Сьогодні в нашій родині найважливіша подія, адже у нас одна чудова іменинниця, яка відзначає свій день народження. Та й непросте це свято, а ювілейне, що стало ще більшим приводом для гордості та щастя. Моя дорога, промениста і добра бабуся, з твоїми 55. Бажаю, щоб все твоє життя нагадувало добру казку, в якій будуть лише добрі персонажі, чари та чудеса. Ніколи не хворій, а лише розквітай і радуй усіх довкола своєю красою! Моя дорога, довголіття тобі та радісних подій.

Кохана бабуся з ювілеєм тебе! Бажаю тобі міцного здоров’я, безмірного щастя та довгих років життя! Бажаю, щоб у свої 55 ти почувала себе на 20!

Дорога бабусю, моя золота, вітаю тебе з 55-річчям. Бажаю бути завжди здоровою, коханою, милою, доброю та успішною. Нехай на душі живе втіха, а серце радіє кожному новому дню, нехай на шляху твоєму не стане жодна перешкода, тебе я поважаю і щиро ціную.

Дорога та улюблена бабуся, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю тобі сонячного настрою, бадьорості та енергії, душевної радості, поваги та розуміння, сімейного благополуччя, міцної любові близьких людей та вічного свята у твоєму домі.

Улюблена бабусю, вітаю тебе з ювілеєм, із 55-річчям! Бажаю, щоб серце було вічно молодим, щоб настрій завжди був повітряним та піднятим! Здоров’я тобі, щастя, успіхів у всіх справах та починаннях! Нехай здійснюються найсміливіші мрії і справджуються надії!

Дорога моя, мила, кохана, бабусю, вітаю тебе з 55-річчям. Від душі бажаю, щоб у твоєму житті світило яскраве сонечко, щоб усі твої ідеї втілювалися в реальність, щоб душа твоя була сповнена щастя, а серце раділо кожному новому дню. Будь здорова, всіма шанована та успішна в будь-яких справах.

Дивіться також