Дорогий друже, вітаю з ювілеєм. Не так вже й багато — 55 років, тому нехай також яскраво горить зелене світло на шляху до твого успіху. Бажаю тобі бути фінансово і духовно багатим, бажаю бути коханим чоловіком, добрим батьком та найкращим дідом. І нехай всі твої дні сповнені вдалих ідей і великих звершень.

Мій добрий друже, вітаю тебе 55-м роком життя. Ти залишайся таким же вірним та надійним для друзів, відповідальним, коханим та мужнім для сім’ї. Бажаю й надалі домагатися своїх цілей та бажань. Нехай мирним небо буде над твоєю головою, нехай чистою та молодою залишається душа, а серце нехай продовжує любити та дарувати тепло близьким.

Сьогодні моєму другу виповнюється п’ятдесят п’ять років, з цією чудовою датою тебе й вітаємо! Хочеться побажати здоров’я такого, щоб позаздрили навіть вісімнадцятирічні. Нехай любов і тепло ніколи не покинуть твій будинок, а успіх та статки вкриють надійним крилом!

З 55-річчям, любий друже. Нехай у житті не буде ні сумів, ні нудних днів, нехай щодня дарує чудове самопочуття — прямий на тверду 5, нехай у 5 разів примножаться твої успіхи та статки. Бажаю тобі, друже, здоров’я, блага в житті та коханні, а також теплоти рідних сердець, удачі та бравого настрою.

Ювілей — світлий та радісний день, якщо поряд родина та надійні друзі. Я вітаю тебе, згадуючи, скільки разом пережито. Дякую за допомогу у важких ситуаціях, за те, що ти завжди щиро ділив зі мною радість. Нехай попереду буде ще багато прекрасних літ, наповнених сонячними, мирними днями! Успіхів тобі, яскравих починань і кипучої спраги життя!

Любий мій друже, сьогодні тобі 55 і я щиро вітаю тебе. Бажаю вітати та процвітати, мріяти та сподіватися, прагнути та перемагати, вірити та любити, радіти та сміятися, ніколи не нудьгувати та щодня перетворювати на справжнє свято. Всіх благ тобі, друже, і удачі!

Дружино, з ювілеєм тебе! 55 років – чудовий вік! Попереду ще багато чудових подій та непокорених вершин! Бажаю тобі здоров’я, достатку, фінансової стійкості та благополуччя, затишку та турботи. Нехай наповнюється життя дивовижними подіями, які грітимуть душу. Щастя тобі та всіх благ!

З 55-річчям, друже! Бажаю пишатися всім, чого ти встиг досягти за всі ці 55 «кілометрів» життєвих доріг. Бажаю, щоб попереду на тебе чекало як мінімум стільки ж кілометрів щасливого шляху. Успіхів тобі, удачі, здоров’я, бадьорості та сил, а також сімейної гармонії, домашнього затишку, добробуту та оптимізму!