Із 30-річчям, подруга. Ну ось ти і стала зрілою дівчинкою, яка навчилася розбиратися в житті та фільтрувати хороше від поганого. Я тебе вітаю та бажаю завжди твердо стояти на своєму. Бажаю залишатися унікальною, геніальною та талановитою. Бажаю бачити масу можливостей на горизонті і неодмінно їх використовувати. Бажаю ніколи не втомлюватись і не терпіти поразки. Бажаю з кожним днем ​​удосконалюватись і самостверджуватись як сильна, вольова та прекрасна особистість!

Мила подруго, вітаю тебе з ювілеєм, що символізує розквіт твоєї жіночої краси та привабливість, нехай твоя доля буде щасливою, кохання ніколи не залишає твоє серце. Хочу, щоб привід для посмішки був у кожному твоєму дні.

Подруго, сьогодні твій день! З тобою стало на світі світлішим і теплішим. З ювілеєм 30 років! Нехай життя піднесе тобі ще багато дивовижних моментів. Я тебе шалено люблю і ціную!

З днем ​​народження та ювілеєм, люба подруго! Тридцять це вік чарівництва, а ти робиш цей світ ще чарівнішим. Нехай життя тобі посміхається!

Моя дорога та улюблена Подружко, я тебе від душі з Тридцятиліттям вітаю! Ти ще дуже молода, свіжа і гарна собою, я тобі бажаю завжди такий і залишатися. Я з тобою поділяю всі свої секрети, тому що ти найдушевніший і найтепліший чоловічок, не змінюйся ніколи, прошу тебе! З Ювілеєм, Подруго!

Дорога моя! Вітаю тебе з твоїм ювілеєм! Бажаю тобі такого щастя, щоб ти завжди світилася, як сонечко. Краси місячної, такої, що ніколи не в’яне. Посмішок радісних стільки, як зірочок на небі. Дороги до успіху рівної, прямої та усипаної пелюстками квітів. Від щирого серця ― з днем ​​народження!

Вітаю свою улюблену подругу — людину, яка стала по-справжньому близькою та рідною. Не зважай на роки, для жінки тридцятиліття – не дата. Ти будеш вічно прекрасна, енергійна і молода, пурхатимеш яскравим метеликом і радітиме цьому життю. Ніколи не впускай смуток у свій новий день, починай його з усмішки та гарного настрою. І нехай успіх і успіх наздоганяють тебе всюди. З Днем народження!

З 30-річним ювілеєм вітаю! Подруга, люба, бажаю багатства незліченного, як гори високі, щоб ти ним користувалася, а воно не закінчувалося! Любов і щастя нехай витає навколо тебе і приносить радісний настрій. Завжди будь неповторною та привабливою!