Мила моя дружина, я хочу побажати тобі неземного щастя, хочу щоб усе в тебе виходило, щоб ти отримувала приємне від кожної хвилини, що провела зі мною. Залишайся такою ж молодою та прекрасною. Я дуже тобою дорожу і люблю більше за життя.

Улюблена моя дружина, вітаю тебе з 30-річчям і побажаю тобі залишатися найкрасивішою, оригінальною, доброю, веселою, чуйною, коханою, успішною та цілеспрямованою. Жіночка моя, нехай у твоєму житті не буде місця для смутку і туги, нехай з кожним днем ​​приходять радісні події і тільки добрі емоції.

З 30-річним, моя золота дружина. Так, так, саме, золота, ти в мене просто чарівниця, чарівниця і чарівниця. І в твої 30 років я хочу побажати тобі, люба, завжди залишатися чудовою та неповторною. Нехай у 30 років енергії та сил додасться, нехай щодня дарує тобі щастя та насолоду.

З ювілеєм, люба вітаю, 30 років – тебе я вітаю! Ти дружина, найкраща моя, немає важливішої за людину в мене! Нехай уваги буде якраз, пам’ятай, у мене ти найвищий клас! Осліплюєш ти своєю красою, залишайся ти завжди такою крутою! Багато яскравих, сміливих пригод, безліч позитиву, вражень!

Вітаю, кохана дружино, із твоїм 30-річчям! З кожним роком я закоханий у тебе дедалі більше. Бажаю тобі й далі бити наповал своєю красою, чарівністю та усмішкою. Нехай сонце тебе зігріває, а під дощ не потрапляєш!

З ювілеєм кохана дружина, моє щастя – це твоя заслуга! 30 років тобі, бажаю я блищати, ніколи проблем у житті не знати! Нехай посмішка на твоїм обличчі іскритися, всім бажанням твоїм бажаю неодмінно збутися!

Улюблена моя дружина, душа моя, тобі сьогодні 30 років, твій вік прекрасний, ти молода, цікава та дуже приваблива. Хочу щоб твій оптимізм ніколи не закінчувався, щоб усі твої бажання обов’язково реалізовувалися успішно, а я любитиму і цінуватиму тебе завжди.

Кохана дружина, моя рідна! Чарівний вік – 30 років, нехай буде життя прекрасне, барвисте, без бід! Щоб яскраві тони у всьому рясніли, а нові звершення манили! Більше позитиву, досягти успіху в справах, я завжди поряд у твоїх ногах!