З 30-річчям, дорогий кум. Будь вічно молодий і красивий, завжди розумний і чарівний. Бажаю тобі вітати та процвітати, любити, мріяти, прагнути, вірити в себе та добиватися свого. Будь щасливий, успішний і гарний у свої браві 30 років!

Вітаю тебе, куме, з твоїм 30-річчям. Бажаю залишатися вічно молодим і оптимістичним, міцним і сильним, веселим та героїчним, мужнім і добрим, вірним та чуйним, щасливим та бажаним, коханим та успішним.

З ювілеєм, дорогий куме. Бажаю у свої 30 років бути сильним і впевненим, гордим і непохитним, привабливим та наполегливим, успішним та щасливим. Нехай усе у твоїм житті буде за найвищим розрядом. Будь щасливий, куме, здоровий і всім задоволений!

Чудовий мій кум, вітаю із твоїм 30-річчям. Бажаю тобі, любий, бути завжди чудовим, щедрим, добрим, красивим, розумним, багатим, успішним, щасливим та коханим. Великий удачі тобі, кумець, здоров’я та блага.

Куманек мій золотий, вітаю тебе з 30-річчям. Бажаю тобі приголомшливих успіхів та життєвої наснаги, неймовірного щастя та великого кохання, поваги та благополуччя, веселих свят душі та досягнення небувалих висот.

З днем ​​народження, куме! Бажаю у свої 30 бути сміливим і гордим птахом високого польоту. Бажаю домагатися всіх цілей і завжди знаходити вихід із будь-якого становища. Будь здоровий і міцний, кум, щасливий і любимий, натхненний і націлений на нові і нові перемоги. У всіх твоїх справах нехай тобі допомагає удача, а в усіх ідеях підтримує твоя улюблена сім’я.

З 30-річчям, кум. Бажаю тобі завжди залишатися на доброму рахунку у долі, бажаю завжди хапати за хвіст свого птаха удачі. Будь здоровий і щасливий, кум, цілеспрямований та рішучий. Бажаю тобі приголомшливих успіхів у кар’єрі та пристрасного кохання в особистому житті.

Дорогий куме, вітаю тебе з 30-річним ювілеєм! Бажаю, вже набравшись досвіду та знань, дотримуватися своєї мрії та досягати найвищих результатів! Любити, розвиватися, прагнути, ніколи не зупинятися на досягнутому, бути здоровим, сповненим сил і бажання діяти. Нехай усі твої бажання здійсняться!