Вітаю з Днем школи і хочу побажати, щоб у нас були міцні сходи, якими ми всі разом підніматимемося до вершин успіху, великих знань та гідних досягнень, підтримуючи один одного та допомагаючи своїм товаришам у важких ситуаціях. Бажаю всім здоров’я, вчителям поваги, учням цілеспрямованості, а батькам гордості за своїх чад.

Вітаю з Днем школи та хочу побажати організованого навчального процесу, чудових талантів та здібностей учнів, високих прагнень та старанних старань вчителів, чудової репутації школи та веселого дозвілля у її стінах.

Вітаю всіх причетних до Дня школи! Бажаю, щоб у вашому навчальному закладі завжди панували мир та порядок! Нехай кожен вчитель, учень і всі працівники вашої школи почуваються комфортно і отримують лише задоволення та позитивні емоції від проведення часу в ній!

Шановні товариші, колеги, учні, батьки та друзі, вітаю всіх із днем ​​нашої школи! Хочеться побажати, щоб кожен у цьому закладі відчував себе щасливо і весело, щоб кожен зміг досягти великих успіхів і поставлених цілей, щоб кожен зміг розкрити свій талант і показати свої здібності, щоб кожен був здоровий і життєрадісний.

Вітаю всіх із Днем школи. Бажаю, щоб у цих стінах росли та виховувалися старанні діти. Бажаю, щоб з кожним уроком вчителі набували нової сили, а учні здійснювали нові відкриття. Нехай тут завжди буде радісно та затишно. Нехай у цій школі дають найважливіші та потрібні знання. Нехай, крім хорошої освіти, ця школа славиться цікавими захопленнями, великим ентузіазмом шкільного колективу, сміливими прагненнями та гідними перемогами!

Вітаю, дорогі мої друзі, всіх з Днем нашої школи. Хочеться всім побажати неймовірних успіхів, бравих ідей, блискучих перспектив та незмінного успіху. Нехай кожен з нас буде по-справжньому щасливий, цілеспрямований до своєї мрії, добрий, благородний, шанований та любимий.

Вітаю всіх із Днем школи! Нехай у цих стінах завжди звучать радісні голоси перемог та досягнень, нехай наші учні будуть найталановитішими та найуспішнішими, нехай наші вчителі з легкістю ведуть класи по дорогах знань, нехай у цій школі не буде сварок та образ, нехай щодня всім нам дарує нову мету. , завзятість та сили, підтримку близьких людей та удачу. Я бажаю всім здоров’я та безмежної любові до цієї школи.

Дорогі товариші, я всіх сьогодні вітаю із Днем нашої школи. Хочеться побажати, щоб ці стіни чули лише добрі слова, щоб наші вчителі ніколи не втрачали ентузіазму в роботі та віри у своїх учнів, щоб наші учні гідно проявляли себе і не втомлювалися прагнути своїх мрій. Бажаю, щоб батьки дітей підтримували своїх чад і ніколи не виявляли байдужості до шкільного життя, щоб разом у нас з вами виходило щодня робити яскравим, успішним, веселим, цікавим, добрим та райдужним! Будьте всі здорові та щасливі!

Дивіться також