Вітаємо Вас з днем ​​народження магазину, бажаємо нескінченного потоку вдячних клієнтів, стабільності, високих темпів продажу, дружньої атмосфери у колективі, злагодженої плідної роботи та благополуччя.

У день народження магазину бажаю: господареві — здоров’я, магазину — процвітати, продавцям — лиха не знати. Товарів безліч мати, за прилавком не потіти. Нехай усе множиться, поповнюється, а двері ніколи не зачиняються.

З днем ​​народження магазину! Бажаю завжди відбою від клієнтів не мати, щоби з великими покупками, зі щасливими особами виходили вони з магазину. Нехай виторг завжди росте, а конкуренти залишаться далеко позаду. Вітаємо з цим важливим та великим святом!

Вітаю з днем ​​народження магазину і щиро бажаю безперервного потоку щедрих, платоспроможних, розуміючих покупців, бажаю повної відсутності будь-яких проблем та перешкод для успішної діяльності магазину, бажаю з кожним днем ​​удосконалювати всі цікаві ідеї та втілювати у реальність усі грандіозні плани. Величезний прибуток вам і бездоганної репутації на полі здорової конкуренції.

У цей чудовий день народження магазину, хочемо побажати великих продажів та високого зростання прибутку. Нехай завжди будуть задоволені Ваші покупці, і завжди позаду залишаються всі конкуренти. Нехай на митниці завжди буде зелене світло, а товар найвищої якості! Вітаємо!

З днем ​​народження магазину! Нехай тут буде завжди людно, але дуже тепло та затишно! Нехай покупці будуть ввічливими та щедрими, а персонал — усміхненим та ввічливим! Нехай прибуток зростає не щодня, а щохвилини! Процвітання вам!

Вітаємо колектив та клієнтів з днем ​​народження магазину. Нехай розширюється асортимент, нехай зростають продажі та виручки будуть все більше з кожним днем. Щастя всім та здоров’я!

Нехай цей день радісних емоцій подарує Вам і кожному клієнту магазину. Нехай зростає дохід, поповнюються полиці з товарами і швидко розлітаються в руки задоволених покупців. Вітаємо Ваш магазин із днем ​​народження!