Вітаємо чудовий колектив, який своїм високим професіоналізмом допомагає процвітати нашому улюбленому дитячому садку! Я бажаю ще багаторічної та продуктивної роботи, щоб випустити в життя не одне покоління малюків, які стануть визначними людьми, але обов’язково пам’ятатимуть своїх вихователів та нянечок. З днем ​​народження дитячого садка!

Вітаємо з днем ​​народження наш дитячий садок! Бажаємо багато слухняних та милих малюків. Хороша погода, веселий настрій, щирі посмішки. Терпіння, витримки та спокою! З днем ​​народження дитячий садок!

Сьогодні світлий та радісний день – день народження нашого дитячого садка. Щиро всіх вітаю з цим святом і хочу побажати всім терпіння та чудового настрою, міцних дитячих обіймів та дзвінкого щасливого сміху, добрих ідей та світлої надії, відмінного здоров’я та супутньої удачі.

Дорогі наші вихователі, діти, нянечки, кухарі, батьки та гості, вітаю всіх із днем ​​народження нашого дитячого садка. Нехай батьки завжди будуть впевнені, що маленьким пустунам і бешкетникам тут весело грати, цікаво вчитися, смачно їсти і здорово гуляти. Бажаю, щоб кожен день у нашому саду для кожного з нас був щасливим, захоплюючим, плідним та чудовим. Нехай наші дітки не хворіють, нехай дорослим завжди вистачає сил та засобів, ідей та бажань для створення доброї казки у житті дитини.

Стільки років наш дитячий садок дарує щастя та радість усім дітлахам, які щодня переступають цей поріг! Нехай так буде й надалі, адже ми хочемо зробити дитинство кожної дитини яскравою та позитивною! Нехай наш улюблений дитячий садок процвітає, стає все красивішим, затишнішим і престижнішим!

Сьогодні день народження дитячого садка. Вітаємо всіх зі святом! Бажаємо всім співробітникам дитячого закладу здоров’я, терпіння та успіху у вашій нелегкій та благородній роботі. Такому потрібному закладу довгих років життя і процвітання! Бажаємо, щоб ваші вихованці не хворіли, були посидючі та слухняні, легко засвоювали задану програму. І з боку батьків нехай ніколи не буде нарікань на вашу адресу, а лише слова подяки. Позитиву, оптимізму та запалу вам. Багато радісних днів та гарного настрою!

Вітаємо дитячий садок з днем ​​народження! Бажаємо всім працівникам успіхів, здоров’я, гарного настрою. Нехай будуть щасливі та веселі діти, які ростуть у улюбленому садочку, а їхні батьки – вдячні за турботу та любов. Зі святом!

Наш улюблений дитячий садок вітаємо з днем ​​народження! Нехай він працює багато років, нехай тут виховуються найпустотливіші, найталановитіші, найрозумніші дітки. Нехай у нашого дитячого садка, у наших працівників, дітей та батьків усе буде чудово!