Прощу пробачити мені за все, можливо, я когось випадково образила. Не змогла вчасно сприяти вирішенню того чи іншого питання, адже всі ми помиляємося в житті. Тому будемо добрішими один до одного і навчимося прощати.

У цей святий день, коли серця як ніколи сповнені почуттям каяття і жадають прощення, очищаючи душу, я кажу, прощай. Бо сам я грішник перед моїм творцем. І благаю я Бога про прощення всіх наших гріхів.

У день — Прощена неділя, прощаю та прошу прощення! Нехай у серці буде ясно, а на душі тепло! Забудемо всі образи та розбіжності, непорозуміння, провини! Давай берегти один одного, дарувати радість та підтримку! Бажаю миру та добра!

І ти мене вибач! Я знаю, що наші образи швидко забудуться і ми довго ладнатимемо. А в нашому спілкуванні нехай панує любов та порозуміння!

Вітаю з прощеною неділею. Нехай у цей день на душі буде тепло, спокійно та радісно. Бажаю всім бути прощеними від щирого серця, і самим встигнути вибачитися. Будьте здорові, сильні духом, радісні та щасливі.

Дякую за прощення твоє. Тебе і я прощаю також: за біль, за рани, за образу, за все, що десь глибоко всередині сиділо. Ми всі рівні перед Господом, і кожен гідний прощення.

Нехай Бог простить, забудемо всі образи та непорозуміння, звільнимо свої серця та думки від гірких слів та болю. І ви мені вибачте, якщо принесла вам переживання. У це світле свято нам дана можливість очиститися та наблизитися на крок до чистого та світлого, тому прощаю та прошу вибачення.

Я прощаю вас і перепрошую за свої помилки. Нехай із цього дня між нами більше не буде жодних непорозумінь та розбіжностей. З прощеною неділею вас!