Мені багато чого потрібно просити в тебе вибачення, схиливши низько голову і стоячи перед тобою на колінах. Я знаю, що ти ніколи не тримаєш на мене зла, що твоя безкорислива любов відпускає мені всі мої гріхи за образи та погані справи. Я прошу у тебе вибачення! Я хочу, щоб ці мої слова лягли бальзамом на твоє ніжне серце, яке так турбується, переживає і любить мене. Бережи тебе Господь, люба моя матусю. З Прощеною неділею!

Вибач мені, моя рідна матусю, за те, що ненароком ображаю тебе і іноді засмучую. Нехай прощення неділя принесе мир і благополуччя до нашого дому, адже я тебе дуже люблю і не хочу, щоб ми сварилися чи ображалися один на одного.

Дорога мамуля, від щирого серця прошу — пробач мені! Нехай у цей світлий день між нами запанує мир і порозуміння! Хочу, щоб ти ніколи не гнівалася на мене, адже будь-яка помилка зробить мене лише сильнішою!

Мамочка, пробач мені, пробач, рідна, за сльозинки та сумки, за всі образи та розлади. Мамуль, у Прощену неділю я хочу побажати тобі здоров’я та сил на всі задуми, терпіння, натхнення та любові, щоб завжди залишатися щасливою!

Моя люба Мамо, хочу щиро попросити у тебе прощення та привітати з Прощеною Неділею! Вибач, що не завжди прислухаюся до твоїх порад. Вибач, що не так часто проводжу час із тобою. Вибач за образи та непослух. Зі святом, Мамуля!

Мила мамо, у цей світлий день прошу пробачити мені всі образи, різкі слова та помилки. Дозволь побажати тобі здоров’я, спокою в душі та гармонійного стану.

Мамо, з Прощеною неділею! Не тримай на мене образи, якщо чимось мої слова чи вчинки викликали обурення, засіли в душу голкою. Пробачимо один одного за все, що могло бути в нашому житті не так чи неправильно.

Мамо, з Прощеною неділею тебе! Якщо я колись образила тебе словом чи дією — вибач! Ти знаєш, як сильно я люблю тебе і хочу, щоб ти була щаслива. І нехай тебе оточують лише люди з добрими намірами!