Дружище, з прощеною неділею! Давай пробачимо одне одному все, що між нами було чи не було, та й що буде не запам’ятаємо, не зробимо, не скажемо. Нехай тільки позитив буде між нами, а все погане геть проженемо.

Вибач за всі прикрощі та розчарування, клопоти та турботи, завдані мною. Нехай наша дружба переможе образи, нехай наш союз буде міцним і не дасть дрібним непорозумінням зруйнувати його. Вітаю зі святом, з прощеною неділею!

Мій друже, щиро хочу попросити у тебе прощення за свою неправоту, впертість, різкі слова, вчинки, які могли б тебе образити. Ти дуже дорога мені людина, дружба з тобою для мене велика цінність. Давай пробачимо один одному, і нехай нас простить Господь!

Дорогий мій друже, прошу пробачити мені за все, адже сьогодні — Прощена неділя, і навіть Бог прощає нам усі наші гріхи. Нехай між нами не залишиться образ і непорозуміння, нехай нашій міцній дружбі не зможе перешкодити жодна людина та жодна подія.

Пробач мені, друже, в нашому житті бувало всяке. І сьогодні, в Прощену неділю, я прошу тебе забути про все погане і з нашою міцною, вірною, сильною і невтомною дружбою рухатися далі життям, домагатися своїх перемог і успіхів, за які я завжди порадуюсь. Здоров’я тобі і всіх благ, друже.

Прощена неділя дана нам для очищення та покаяння. Друг мій, вибач мені образи, гріхи, лихослів’я та малодушність. Нехай Господня благодать змиє наші непорозуміння та сварки. Пробач і будь прощений!

Вибач мені, мій друже, за всі образи та неприємні слова. Можливо, десь я не мав рації, випадково тебе зачіпав і не помічав цього. Візьми мої щирі вибачення в Прощальну неділю, давай забудемо всі негаразди і почнемо дружбу з чистого аркуша.

З Прощеною неділею, друже, пробач мені, а я тебе прощаю, ми друзі і нам просто необхідно бути чесними по відношенню один до одного, то нехай наша дружба розвивається так, щоб не було приводу прощати, будемо ж вірні в дружбі і щасливі в житті !

Дивіться також