Дорога подруго, з 65-річчям тебе вітаю! Життя щасливого тобі я бажаю! Здоров’я, активності, миру, добра! Зберігаю долю завжди, щоб була!

Подруго моя, вітаю тебе з 65-річчям! Бажаю тобі здоров’я чудового, міцного, бадьорого. Нехай буде ще порох у порохівницях, щоби ми з тобою могли ще танцювати в клубах і не спати всю ніч. Але не тому, що не можемо заснути, а тому, що просто не хочеться рано лягати спати. Я люблю тебе, моя подружка – молода. З Днем народження!

Дорога подруго, вітаю тебе з 65-річним ювілеєм! Бажаю добрих днів, здоров’я, процвітання, тепла, любові та до життя обожнювання! Ти для мене завжди прекрасна та юна, моя подруго, мені важлива! Гармонії, усмішки, блиску очей, щоб вогник твоєї душі не гас!

Подруго, з твоїм 65-річчям! Ти завжди будеш гарною, у будь-якому своєму віці, пам’ятай про це і користуйся цим. Нехай дивляться на тебе захоплені погляди, летять компліменти. Вітаю!

Подруга, із 65-річчям! Ми завжди будемо молодими, а дружба наша міцною. Даруй завжди посмішки, а очі нехай блищать твоїм світлом щастя. Довгих років здоров’я тобі міцного, а близьких не втрачати. З ювілеєм!

Подруга, люба моя, ось і стукнуло тобі 65, вітаю! Незважаючи на такі роки, ти як гарна, енергійна, оптимізму не розгубила і жартівниця ще та. Будь щаслива, живи в задоволення, у турботі люблячих і невгамовних рідних, без переживань та складнощів, насолоджуйся відпочинком, форму тримай і чекай попереду тільки гарного!

Люба моя подруго, щиро вітаю тебе з твоїм 65-річчям! Нехай у цей день неодмінно почнуться збуватись усі твої мрії та бажання. Нехай цей рік подарує тобі безліч добрих зустрічей, усмішок, свят та радісних новин. Я бажаю тобі, подруго, здоров’я, краси та чарівності, а також достатку, любові рідних та гармонії душі.

Подруго, ти завжди будеш молодою для мене, який би вік не показував твій паспорт. Навіть у 65 років ти даси фору молодим, я це точно знаю. Нехай у тобі збережеться ця нескінченна енергія, цей життєвий фонтан!