Сестра, із 65-річчям! Бажаю тобі, рідна, завжди залишатися тією людиною, яка відчуває щастя, яку оточують люди, здатні любити, берегти, дбати і ніколи не підведуть. Пам’ятай, що ти найкрасивіша і наймудріша.

Моя дорога сестро, вітаю тебе з прекрасним ювілеєм, часом мудрих порад та спокою душі, з 65-річчям тебе, рідна! Бажаю тобі залишатися завжди щасливою, коханою, щирою, доброю, здоровою та успішною. Нехай рідні оточують тебе теплими словами, радісними зустрічами, щирою турботою та любов’ю. Миру твоїй сім’ї та добра.

Вітаю з твоїм чудовим ювілеєм від щирого серця! Бажаю бути коханою та щасливою, жити в гармонії зі світом та насолоджуватися кожним днем. Нехай близькі люди оточують турботою та теплом, а суми та негаразди обходять стороною.

Сестро, сьогодні тобі 65 років. Ти вже не тільки бадьора, жіночна і чарівна, але й життя, що побачила, мудра жінка. Бажаю тобі залишатися такою ж сонячною, надійною та приємною у спілкуванні людиною. Нехай хвороби забудуть тебе дорогу, а улюблені люди, навпаки, частіше забігають «на вогник».

Дорога сестро, вітаю тебе з 65-річчям і бажаю не втрачати краси та бадьорості, надії та удачі. Нехай все у твоїм житті буде чудово та благополучно. Нехай для твоєї душі буде щодня святом. Нехай для твого серця завжди знайдеться привід радіти та любити!

У цей 65 день народження, у цей прекрасний ювілей, я бажаю тобі, сестричка, не засмучуватися віком, а насолодитися миттю, адже зараз поряд з тобою твої найрідніші та найулюбленіші люди. Будь щаслива та подаруй нам усім свою посмішку!

Рідна моя, із 65-річчям тебе! Будь завжди такою, дивовижною та приголомшливою жінкою! Живи щасливо і почувайся так само, знаходиш віддушину від уваги сім’ї та причіплень онуків, займайся тим, що подобається, відпочивай із задоволенням, зі здоров’ям не жартуй — бережи, фінансів не потребуй і сяй від кохання!

Сестра, рідна, з 65-річним ювілеєм вітаю! Ти знаєш, як тебе я обожнюю! Чудового здоров’я, настрою, в душі порядку і умиротворення! Добрих ідей, удачі, розуміння, і від рідних уваги!