Улюблена племінниця, тобі вже 25 років, а ти все більше розцвітаєш і світишся. Нехай твоя краса допомагає тобі, нехай усмішка твоя радує і висвітлює дорогу, нехай доброта допомагає в житті досягати всього.

З 25-річчям племінниця, з ювілейним віком! Нехай твоє життя наповнюватиметься все новими фарбами, гратиме сонячним промінням і зігріватиме тебе кожен новий день. Я хочу, щоб ти посміхалася і любила себе та своє життя.

З 25-річчям, племінниця! Нехай найкращі побажання досягають мети та виконуються. Ювілей свій проведи з посмішкою, постав нові цілі, придумай мрії і вір у те, що тобі все під силу. Життя нехай тебе вражає приємними моментами.

Племінниця, із 25-річчям! Я мрію, щоб ти завжди дарувала свою яскраву посмішку, залишалася такою ж красивою та ніжною, яскравою та усміхненою. Нехай життя завжди береже тебе, любить і не дає образити. Мріям нехай буде збутися, а цілі будуть досяжними.

З 25-річчям, дорога плем’яшка. Бажаю щасливої ​​юності, але водночас і мудрості. Бажаю сліпучої краси, але водночас і світлого розуму. Бажаю нереального везіння, але водночас і прояви своїх здібностей. Плем’яшечка, будь щиро милою, міцно коханою і завжди налаштованою на успіх.

З 25-річчям, плем’яшко! Бажаю завжди залишатися юною, чарівною, натхненною, життєрадісною, веселою, щирою, сміливою, доброю, цілеспрямованою, енергійною, вишуканою, прекрасною! Бажаю витати у хмарах щастя. Бажаю танути від ніжних почуттів кохання!

З ювілеєм, племінниця! Завжди залишайся королевою життя, щоб у 25 добилася ти всього того, про що тільки сміла мріяти. Нехай поряд будуть люди, хто ніколи не зрадить і не повернеться у важку годину спиною.