З ювілеєм, любий друже. Тобі 25, ти вже не хлопчик, ти справжній мужик. І я бажаю, щоб цьому чоловікові завжди щастило. До залишку, Релаксу , У вірності, Героїзму , У дачі! Бажаю бути затребуваним, успішним, коханим, бажаним, щасливим і загалом задоволеним своїм життям.

Тобі сьогодні 25, мій дорогий і чудовий друг. Бажаю, щоб молодість тягнулася нескінченно, щоб у житті було багато перспектив та грандіозних ідей, щоб на твоєму шляху не було перешкод та пасток, щоб поряд була вірна підтримка та любов, щоб щастя твоє тривало вічно, і було воно бездоганним.

З днем ​​народження дорогий друже. Бажаю у свої 25 бути справжнім генієм, красенем та молодцем. Бажаю постійно подвоювати свої успіхи та знаходити лише щасливі пригоди на свою п’яту точку.

Любий друже, вітаю тебе з 25-річчям! Бажаю, щоби цю чверть століття ти запам’ятав надовго! Нехай усі твої мрії здійсняться! Люби, радуйся, дари тепло та добро, розвивайся, отримуй задоволення від кожного прожитого дня! Зі святом, друже!

Мій друг дорогий, з 25-м днем ​​народження тебе! Бажаю чітко знати, чого ти хочеш від життя і цілеспрямовано йти до цього вдалою і світлою дорогою, бажаю бути справжнім чоловіком і відважним героєм для рідних і улюблених людей, бажаю щирого щастя і вірної любові в серці.

Друже мій любий, вітаю тебе з ювілеєм твоєї молодості, з 25-річчям тебе. Хочу тобі побажати раціонально використати свій розум і сили, завжди домагатися всього задуманого та бажаного, бути міцним і сильним чоловіком, вірним другом та товаришем, коханою та по-справжньому щасливою людиною.

Ось тобі й 25, любий мій друже, лише чверть століття, позаду залишилися роки безтурботного дитинства та юності, а попереду ще так багато відкриттів, мрій, прагнень, успіхів, перемог. Я бажаю тобі неодмінно домогтися, бажаю влаштовувати своє життя так, як подобається і хочеться саме тобі. Нехай поряд будуть улюблені та дорогі люди, нехай осторонь залишаться заздрісники та вороги. Удачі тобі, здоров’я, міцних сил та бадьорості. Роби , Розв’язуй , У мей, Геройствуй , і залишайся завжди щасливим!

Вітаю тебе, любий мій друже, з твоїм 25-річчям. Бажаю від душі великих ідей та чудових задумів, грандіозних планів та високих цілей, приголомшливих можливостей та блискучих перспектив, неймовірної удачі та вірного щастя життя.