Доню моя, вітаю тебе з днем ​​народження! Сьогодні тобі виповнюється 16 років: час пролетів непомітно швидко. Ти перетворилася з личинки на прекрасного метелика. Нехай твоє життя буде яскравим, позитивним, вразливим і насиченим. Нехай ніхто не кривдить тебе. Бажаю тобі знайти свій життєвий шлях правильно та правильно. Я тебе люблю! Будь щасливою, моя принцеса.

Доню, любов ти наша, стала ти ще старшою, вітаємо з днем ​​народження, багато щастя та везіння! Світлими думками попереду, не спотикатися на шляху! Твори великі справи, щоб було багато чаклунства! Життєрадості, старань, здійснення бажань! З легкістю живи, люби та посмішку нам даруй!

З днем ​​народження, доню красуня, нехай все найзаповітніше трапляється! Нехай кохання живе в серці, захищає, багато радості тобі нехай додає! Я бажаю яскравих, добрих цілей, щоби печалі тебе не здолали! Будь прекрасною, сміливою, хай усе життя твоє буде захоплюючим! Ціну знай собі, борись, прагну, вчися, щоб усі мрії твої справдилися!

Дорога доню! Я хочу побажати тобі найважливіших і найцінніших благ у цьому світі. Ти моя гарна, розумна, ніжна, шістнадцятирічна дівчинка! Від щирого серця бажаю зберегти на довгі роки ці чарівність, свіжість і красу. Будь завжди здорова та щаслива. Люби всією душею, гаряче та взаємно!

Доню з 16-річним днем ​​народження! Бажаю тобі чудової, щасливої, неповторної та захоплюючої юності! Нехай не буде розчарувань і прикростей у твоєму житті. Радуйся і посміхайся якнайчастіше, адже це найкрасивіше в юному віці!

Дорога моя доню, з днем ​​народження тебе! Мені так важко звикнути до того, що ти вже не зворушлива малеча, а гарна дівчина. Зараз ти стоїш на порозі дорослого життя, і мені так хочеться, щоб життя було добра до тебе. Я бажаю тобі успіхів на твоєму шляху. Нехай у всьому тобі супроводжує удача, справджуються всі твої мрії. Будь такою ж доброю, розумною та допитливою, старанною та амбітною. Люби людей, дорожи дружбою та, головне, знай: я завжди буду з тобою. Будь щаслива. З Днем народження!

З твоїм днем, доню! З 16-річчям! Ти так швидко подорослішала, але знай, що для нас із татом ти завжди будеш маленькою дівчинкою із чарівною усмішкою. Ми бажаємо тобі не втрачати в житті оптимізму і завжди посміхатися, незважаючи ні на труднощі, ні на чиїсь слова. Будь щаслива, наша люба!

З Днем народження! Доню мила, 16 років ти поряд зі мною і це щастя! Бажаю бути завжди прекрасною, як квітка, нескінченно щасливою, коханою та успішною. Нехай юні роки будуть чудовими, чудовими і радісними для тебе!