З Днем народження! Бажаємо тобі успіхів у всіх починаннях, нехай мрії обов’язково збудуться, а життя дарує неймовірні емоції, яскраві події та вірних друзів!

З Днем народження! Цей прекрасний вік обов’язково подарує тобі неймовірні емоції, розвивайся, самовдосконалюйся та ніколи не зупиняйся!

Дитя моє, вітаю тебе від душі з твоїм народженням, дуже тебе люблю і бажаю тобі у твої шістнадцять добре подумати про своє майбутнє і не забувати про важливе!

Нехай легкий вітерець оберігає тебе від негараздів, а теплі сонячні промінчики дарують щастя, добро і позитив.

З 16-ти річчям тебе! Будь сміливою, впевненою в собі, оригінальною, наполегливою та цілеспрямованою особистістю, добивайся успіху та досягай цілей!

Нелегко буває переступити новий ступінь у житті, бажаю тобі у 16 ​​років навчитися любити, дорожити відданістю, встигати виконувати задумане та завжди прагнути перемог.

Вітаю із 16-річчям! Бажаю тобі завжди посміхатися і нехай стороною обходять проблеми, а в серці завжди буде добро та оптимізм, прагну до своїх мрій, і вони обов’язково збудуться!

Шістнадцять років – це той вік, коли тільки починається веселощі. І можна вибирати будь-яку доріжку на життєвому шляху. Знайди те, чого прагне твоє серце. Веселись із свій день.

Дивіться також