Мила моя внучка, золотце рідне, з днем ​​народження! Бажаю щасливого, блискучого майбутнього! Будь розумницею та красунею, рости нам на радість, здоровенька, успішна! Нехай буде безліч захоплень, цікавих ідей, здобутків, перемог! Ніколи не сумую, вір у себе, у тебе все вийде!

Внучечко, золота моя дівчинка, вітаю тебе з твоїм 10-річним ювілеєм. Бажаю тобі щасливого та яскравого дитинства, міцного здоров’я, цікавих подій та багато друзів поряд.

Вітаю з днем ​​народження, люба моя онучечко! Нехай небеса подарують тобі найщасливішу долю! Світи яскраво, моя промениста зірочка, ставай ще красивішою, розумнішою, прекраснішою, ніжнішою і веселішою! Завжди залишайся собою і будь упертим у досягненні бажаного!

З 10-річним ювілеєм тебе, моя онучечко. Бажаю бути завжди життєрадісною, веселою та чуйною. Будь щаслива, кохана та успішна. Нехай усі твої мрії неодмінно збудуться. Відмінного навчання, удачі і всього найкращого.

Внучечко, моя улюбленка, ніжна моя кровинка! З днем ​​народження вітаю та з любов’ю обіймаю! Будь здоровою і прекрасною, доброю, милою, як промінь ясною! Нехай горять очі твої, виконання мрії! Казковою тобі долі, блискучого життя, краси!

З ювілеєм тебе, онучечко! Ти в нас найталановитіша, ми пишаємося тобою. Продовжуй розвиватися та вдосконалюватися. Здоров’я тобі та великих успіхів!

Внучечко, бажаю тобі бути найчарівнішою і найщасливішою дівчинкою на світі! Нехай усміхається тобі доля, даруючи все найкраще та прекрасне.

З 10-річчям, онученько! Ти дуже гарна дівчинка і завжди такою залишишся. Нехай у день твого народження всі-всі мрії збудуться давні твої, заповітні та бажані. Бажаю, щоб твої очі завжди щастям світилися.