Улюблений онучок! Щиро вітаю тебе із днем ​​народження! Нехай твоє дитинство буде найвеселішим і найщасливішим! Бажаю тобі безтурботних днів та море усмішок. Будь сміливим та розумним.

Дорогий і улюблений наш онучок! Сьогодні ти зустрічаєш другий десяток свого життя. Ми з дідусем тобі щиро бажаємо, щоб у цій прекрасній порі на тебе чекали нові відкриття, спортивні досягнення, відмінні результати в шкільному житті. Щоб твоє дитинство проходило у захоплюючих пригодах та заняттях, збувалися всі твої таємниці та мрії. Удачі, успіхів та дитячих радостей.

З 10-річчям, мій найкращий онук! Завжди знай, що тебе підтримують кохані люди. Я бажаю тобі по життю йти з вірними друзями, не боятися куштувати та навіть помилятися, все в житті йде нам на користь!

Мій улюблений онучок, вітаю тебе з днем ​​народження, бажаю тобі, в такому юному віці не знати смутку та смутку. Залишайся завжди таким же веселим і добрим хлопчиком, прагну до знань і бережи своє здоров’я. Нехай поряд з тобою будуть вірні друзі, і люди, які тебе люблять!

Мій дорогий та чарівний онучок, вітаю тебе з 10-річним ювілеєм. Бажаю тобі відданих та чуйних друзів, цілеспрямованості у житті та великих перемог. Будь завжди щасливий, успішний і життєрадісний.

Дорогий онучку, коханий, мені завжди необхідний! З днем ​​народження вітаю, міцно, ніжно обіймаю! Будь великим і успішним, чудовим, старанним! Дуже я тебе ціную, весь всесвіт дарую! Щастя, солодких компліментів, дивовижних моментів! Доброти друзів, похвал, будь для всіх ти ідеал!

Внучку, рідний мій, з днем ​​народження! Багато у житті захоплення, цілей, щедрості, прагнення! Творчості, високих висот, нехай диво в житті відбудеться! У школі не лінуйся, з цікавістю вчися! Друзі надійних, доброти, виконання мрії!

Внучку мій, з днем ​​народження! Нехай тобі сьогодні виповнюється вже 10 років, ти для мене ще малюк. Я бажаю тобі успіхів у навчанні, нових знань та нових відкриттів. Нехай твої бажання виконуються. Нехай твої друзі будуть вірними та не підлими. Щастя тобі, онучку. Обіймаю!