Вітаю вас із днем ​​народження! Ви прекрасний начальник, і я дуже рада, що колись працювала з Вами! Бажаю Вам успіхів скрізь та завжди, внутрішнього спокою, достатку та щастя! Залишайтеся таким самим добрим і розуміючим. Нехай люди цінують та люблять Вас!

Вітаю із днем ​​народження мого колишнього начальника. Я Вам побажаю удачі та стабільного успіху в діяльності, розуміння та поваги людей, добробуту та щирого щастя, мудрості та вірних рішень у житті, розуміння та достатку у домі, радості та добра в душі.

Вітаю із днем ​​народження свого колишнього начальника! Бажаю величезних перспективних ідей, реалізації, зльоту на вершини в кар’єрі та справах. Здоров’я, надійних партнерів, відповідальних співробітників, особистого щастя та роздолля у вільний час!

Мій колишній начальник, любий мій товаришу, я вітаю Вас із днем ​​народження. Бажаю здорової думки та бадьорого тіла, креативу ідеї та успішності справ, величі мрії та радості від її виконання, високого достатку та широкого кругозору життя, низького рівня проблем та вузької стежки на щастя.

Вітаю хорошу людину, під чиїм керівництвом мені довелося працювати. Бажаю завжди зберігати твердість руки у прийнятті важливих, але завжди продуманих та правильних рішень. Бажаю так само міцно тримати кермо правління. Бажаю завжди залишатися шановною та авторитетною людиною серед підлеглих. З Днем народження!

Вітаю вас із днем ​​народження! Мені подобалося працювати під вашим керівництвом, адже Ви мудрий, рішучий та сміливий начальник. Бажаю вам примножувати ці якості та підкорювати намічені вершини!

Зі святом! Нехай Ваше життя буде унікальним, наповненим щастям і добром, любов’ю та теплотою. Бажаю в роботі лише успіхів, процвітання та розвитку. Нехай життя дарує незабутні, щирі посмішки, душевне тепло та спокій!

З днем ​​народження наш колишній начальник. Ми бажаємо Вам залишатися такою ж сміливою, впевненою, цілеспрямованою, багатогранною, талановитою людиною, для якої будь-яка справа приносить успіх і славу. Здоров’я Вам, щасливих подій у житті та безперечної удачі.

Дивіться також