Дорогий начальник, хочу привітати вас із цим днем. Ви добрий керівник і ми всі раді, що сьогодні у вас день народження.

Наш улюблений керівник з днем ​​народження! Нехай все буде за планом, кар’єрним зростанням, успіхами в роботі, щастя в сімейному житті та високих зарплат!

Бажаю займати лідируючу позицію у всіх сферах життя, бути на коні. Нехай негаразди будуть по плечу, а будь-яке море складнощів — по коліна. З Днем народження!

Найталановитішого, справедливішого і найдобрішого начальника, з днем ​​народження! Усіх благ, гармонії у сім’ї, успіхів на роботі!

З Днем народження! Шановний начальник, бажаємо Вам, міцного здоров’я, успіхів у роботі та нових досягнень. Щоб бізнес просувався вгору, нерви не псувалися та рідні підтримували.

Дорогий наш начальник, вітаємо Вас з днем ​​народження та бажаємо здоров’я, загального визнання, достатку, поваги, гострого розуму, впевненості, щастя у житті.

Шановний начальник, бажаю Вам успішних плавань просторами досконалих ідей та великих перспектив, бажаю щасливих подорожей стежками удачі та радості. З Днем народження.

З днем ​​народження, чудовий начальник. Золотий Ви наш, ми бажаємо удачі у Ваших золотих руках, радості для Вашого золотого серця та золотих злитків як Ваш достаток.

Дивіться також