Дорогий дідусю, онука вітає тебе з днем ​​народження. Бажаю тобі ніколи не втратити вірної мети і не збитися з правильного шляху, бажаю найміцнішого здоров’я та щедрості твоєї долі на добрі подарунки та сюрпризи. Нехай для твоєї душі завжди грає весела гармонь, нехай для твого серця дарує натхнення любов сім’ї та близьких.

Дорогий і дуже коханий мною, дідусю! Все твоє життя як яскравий і показовий приклад для мене. Я так люблю тебе і дуже пишаюся, що мій дідусь саме ти. Будь поряд зі мною, радуй і здоровий, а більшого і не треба.

Улюблений дідусь, вітаю тебе з днем ​​народження. твоя онука бажає тобі довгої дороги щастя та благополуччя, доброї історії життя, завзятого настрою та великої поваги, відмінного здоров’я та непереможного оптимізму душі.

Дідусю, з днем ​​народження! Дякую, що ти береш активну участь у моєму житті і завжди знаходиш можливість провести час зі мною. Я бажаю тобі загартованого здоров’я, довгих років життя та завжди посміхатися! Залишайся завжди позитивною і життєрадісною людиною.

Дідусь, твоя онука вітає тебе з днем ​​народження. Дорогий мій, я тобі бажаю завжди залишатися міцним і дбайливим про свою сім’ю чоловіком, доброю і доброю людиною. Дідусю, нехай твої ідеї успішно втілюються в життя і приносять завжди бажані результати, нехай у твоєму домі буде багато радісних зустрічей та щасливих свят.

Сьогодні онука вітає з днем ​​народження дорогого дідуся. Бажаю тобі від душі великих сил та доброго здоров’я, добра в сім’ї та душевного щастя, бравих ідей та щирої пошани, світлої любові рідних та бадьорості на довгі роки.

Мій дорогий, веселий, добродушний і найулюбленіший дідусь з днем ​​народження. Сьогодні, у твоє свято, мені хотілося б побажати тобі здоров’я міцної, душевної рівноваги та вічної молодості! Я не хочу, щоб ти старів, хочу проводити з тобою більше часу, і щоб твоє життя нагадувало одну велику, але щасливу подорож, в якій я буду твоєю вірною помічницею!

Коханий дідусь! Вітаю тебе з днем ​​твого народження і міцно цілую тебе в обидві щоки! Ти – найкращий дідусь у світі, ти подарував мені багато радісних моментів, які я буду з любов’ю та вдячністю згадувати все життя. Бажаю тобі найвеселішого настрою, міцного здоров’я. Будь ласка, будь з нами завжди, ти робиш наше життя простішим і радіснішим.