Дорогий дідусю! Нехай твоє здоров’я буде міцним, нехай завжди буде сила в руках, щоб ти завжди був здоровим і бадьорим, дивував усіх своєю енергією та молодістю в очах.

Дорогий дідусю, бажаю залишатися таким же бадьорим, життєрадісним і добрим. Нехай Бог пошле довге, здорове, наповнене життя, а поруч будуть найближчі та рідні!

З днем ​​народження, дідусь. Бажаю міцності духу, стабільності життя, ладу в сім’ї та світу за вікном. Бажаю не хворіти, а з кожним днем ​​тільки багатіти та радіти.

Дідусю, з днем ​​народження! Бажаю залишатися здоровим і міцним, молодіти душею, любити життя і насолоджуватися кожним днем!

Дорогий дідусю, ми хочемо бачити тебе здоровим та веселим — не лише сьогодні, а й завжди.

Дідусю, подарунком нехай буде тобі життя, наповнене пригодами та щастям. Бажаю фортеці та бадьорості! З Днем народження!

Дідусю, любий мій, з днем ​​народження тебе. Нехай твоє здоров’я буде міцним, а життєва енергія — невичерпною. Щастя тобі!

Дорогий дідусю, вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю залишатися таким же сильним, веселим і все, що розуміє ще багато років! Бажаю тобі здоров’я та удачі!