Прийміть від нас вітання з вашим великим святом Ураза Байрам. Ми бажаємо вам добра, душевного тепла, здоров’я, поваги, благополуччя та миру. Нехай кожен знаходить гармонію на цій Землі. Нехай кожному ваш Бог Аллах допомагає вибирати праведний шлях до успіху, мрії та щастя.

Від православних з Ураза Байрам вітаємо зі світлим святом! Нехай у вашому домі буде благодать жити, а в серці завжди теплиться любов і надія. Бажаємо не знати тривог та переживань. Залишайтеся вірними собі та своїм цілям.

Від православних вітаємо з Ураз Байрам! Нехай у домі Вашому живуть нескінченне щастя та радості, горять яскраві посмішки та чуються добрі слова. Нехай завжди буде мир і розуміння жити, любов і віра у краще.

Усі православні вітають зі святом світлим та прекрасним Ураза Байрам! Нехай у будинку запанує мир, розуміння і порядок. Бажаємо з близькими не розлучатися та бачити кожен новий день їхні щирі посмішки, відчувати обійми та чути слова кохання!

Ураза Байрам нехай Вам принесе в будинок тепло та світло. Усією православною душею бажаємо добра і розуміння, щоб у будинку панував мир і затишок, а рідні збиралися за великим столом, за цікавими розмовами. Зі святом!

Зі святом Ураза Байрам від православних! Нехай віра об’єднує завжди, щоб у одному напрямку йшли, вірили у щось спільне, але таке важливе. Нехай удома завжди живе виключно щастя та посмішки!

Усі православні поспішають зі святом великим привітати! Ураза Байрам нехай у дім принесе спокій, щастя, гармонію у всьому та нескінченний затишок із радістю. Нехай найближчі будуть поруч і дарують турботу та тепло. Зі святом!