З наступаючим Ураза Байрам! У хаті щоб запанував світ, і лишилося щастя жити. Нехай у цей день відчувається у кожному слові добро, а у кожному вчинку та русі щирість. Нехай небеса бережуть від турбот і бід. Вітаю!

Зі святом наступаючим! У світлий такий як день Ураза Байрам, нехай у Вашому затишному будинку чуються тільки добрі слова, гучний і завзятий сміх і щира радість. Бажаємо в колі найближчих зустрічати, говорити та чути компліменти, бути щасливими та веселими.

Вітаю з прийдешнім святом Ураза Байрам. Бажаю гідно витримати цю посаду. Бажаю з мудрістю та честю зустрічати кожен новий день, посланий Аллахом. Бажаю миру за вікном, добра в серці, радості на душі, достатку в домі, добрих людей у ​​спілкуванні та справжнього щастя в житті.

З наступаючим Ураза Байрам! Принесе він нехай щастя, а щохвилини зробить щасливою і незабутньою. У хату лише не пустить він горе та смутку, образи та розчарування. Кохання та турботи бажаю, умиротворення та гармонії!

Ураза Байрам незабаром увірветься в життя і принесе з собою багато щастя та радощів, усмішок та веселощів, настрою та затишку. Нехай серця палають почуттями, а посмішки спалахують вогниками. З наступаючим!

З наступаючим вітаю від щирого серця! З великим святом Ураза Байрам нехай увірветься у життя величезне щастя, яке змете зі шляху всі труднощі та негаразди, які переслідували. Бажаю благополуччя, добра і віри у все найсвітліше і найкраще.

З наступаючим святом Ураза Байрам. Бажаю стійкості та віри. Бажаю честі та благородства. Бажаю покірності та терпимості. Бажаю добра та втіхи. Нехай Аллах допомагає. Нехай родина процвітає. Нехай серце впевнено б’ється. Нехай руки творять добрі справи. Нехай душа радіє та сміється.

З наступаючим Ураза Байрам! Нехай любов’ю наповнить цей день, зігріє та подарує душі щастя та спокій. Ніколи нехай не наближаються до будинку лиха й негаразди, щоб стіни його не бачили сліз та прикростей, а посмішки сонця щоб яскравіше світили.