Колеги, з Різдвом Христовим! Нехай світ житиме у ваших серцях та будинках, щоб зустрічали рідні посмішками та обіймами. Нехай кожне прохання, кожна молитва буде почуто, а бажання виконуються швидше.

Шановні та дорогі колеги, вітаю вас з Різдвом Христовим і побажати від душі хочу світлих надій та добрих справ, великої удачі та щирої радості, благополуччя в сім’ї та миру над головою, незгасного щастя в душі та чистої любові у серці.

Привітати свою команду, своїх найкращих колег я бажаю з божественним святом Різдва. Побажаю добробуту у ваших сім’ях та збереження домашнього вогнища. Не втрачайте азарту та прагнення до нашої роботи. І бажаю енергетично зарядитися світлом, що виходить із небес.

Колеги, зі святом вітаю вас від щирого серця! Бажаю, щоб святковий настрій був незалежно від дня тижня, успіх завжди на першому місці, а підтримка близьких та рідних завжди дає натхнення на неймовірні справи! Щасливого Різдва.

Дорогі мої колеги, вітаю вас із Різдвом Христовим і хочу побажати нових та добрих надій, великих та значних досягнень, впевнених та щасливих перемог. Нехай вам допомагають небеса впоратися там, де самим ніяк, нехай у це славне свято у кожного в житті відбудеться різдвяне диво!

З Різдвом Христовим, дорогі мої колеги. У це радісне та світле свято я хочу вам побажати щиро кохати та бути коханими, завжди вірити у диво та насолоджуватися щастям кожного дня. Колеги, живіть у достатку, не втрачайте ентузіазму та прагнення до успіху, мрійте і кожен свій день перетворюйте на справжнє свято життя!

Зі світлим святом, колеги! Нехай Бог завжди захищатиме від негараздів і бід. Нехай під крилом ангела завжди будете, щоб ніяка погана звістка не зіпсувала настрій. Світ будинкам Вашим та сім’ям!

З Різдвом Христовим, дорогі та незамінні мої колеги! Нехай це святе свято наповнює наші серця вселенським спокоєм, миром і любов’ю, а в новому році кожен трудовий подвиг приносить задоволення та процвітання. Великих вам професійних звершень. Щастя, благополуччя та здоров’я!

Дивіться також