Вітаю з Різдвом Христовим і в це велике свято бажаю приємного задоволення для шлунка, гарних подарунків для очей, приємних слів і компліментів для вух, ненудних і корисних справ для рук, великого кохання та гарної кардіограми для серця. широкі і завжди відкриті для щастя дверцята.

З Різдвом Христовим! Бажаю здоров’я, щастя, кохання та взаєморозуміння з рідними та близькими. Бажаю всім після такого довгого посту розкріпачитися і душею, і тілом. Бережіть своє здоров’я, адже друге не дано!

З Різдвом Христовим! Нехай янголятко-карапуз до твоєї хати несе подарунків вантаж. Мішок із щастям та здоров’ям, успіхом, радістю, любов’ю. Нехай народження Христа приносить мир у твій дім та щастя. А якщо й зустрічаються на шляху біси, то завжди кажи їм: «Так, кохана, я вже помив посуд» або «Так, шеф, я вже закінчив річний звіт». Не губися перед труднощами, не бійся нових викликів, які підкидає нам життя щодня. Нехай віра в Бога зберігає тебе, мій ангел, допомагає долати труднощі та сприяє плідній роботі. З Різдвом!

Вітаю з Різдвом і побажати хочу, щоб життя було солодкою цукеркою з купою приємних привітів, щоб небо у всьому допомагало, щоб душа гарно мріяла, щоб у серці була любов і надія, щоб завжди був смачним обід і ошатний одяг.

Вітаю з Різдвом і хочу побажати тобі не поводитися, як свиня і не бути по життю клушею, хвацько затикати всіх злих мов, не звертати уваги на невдах та дурнів. Нехай ангел з тобою не стане сивим, нехай це світле свято подарує тобі світло дивовижного дива.

Вітаю з Різдвом! Це світле свято бажаю тобі зустріти у чудовій компанії, але на ранок обов’язково прокинутися вдома. Випити до дна келихи з чарками, але при цьому не спустошивши свою душу. Нехай здоров’я буде богатирським, адже стільки тостів ще попереду. Бажаю міцності в сім’ї, чистої свідомості тобі, щоб завжди пам’ятати, де і з ким були проведені свята. Нехай кишені не спустошуються, а тільки повняться, і які б чортики не літали цієї ночі, нехай вони не зіб’ють тебе з праведного шляху.

Я не бажаю тобі бути милим ангелом, адже цим користуватимуться, я побажаю тобі завжди залишатися собою — сильною і сміливою людиною, яка завжди зуміє знайти веселу пригоду на свою попу. Нехай щодня в тобі наново народжується геній, розумниця та профі. З Різдвом Христовим! Бажаю не хворіти і балдіти від життя.

З Різдвом Христовим вітаю! Бажаю, щоб морози були лише на вулиці, а не у сім’ях. Бажаю веселого життя, радості. Бажаю не хворіти, не старіти, а лише молодіти.