Вітаю з настанням Масляної. Нехай відступають холоди і зима збирається в дорогу. Нехай день прощання з нею подарує багато приємних сюрпризів, подарунків, обіймів та надій. Бажаю відпустити все погане. Бажаю відкрити своє серце для добрих чудес та чарівної любові. І нехай все у твоєму житті буде святковим, масляним і солодким.

З наступним млинцем! Нехай стіл буде повний частування, з вуст не сходить промениста посмішка. Нехай добрі друзі зберуться в хороводи, хай веселі пісні ллються рікою. Нехай свято не закінчується і дарує чудові враження! Вітаю з Масляною!

З настає навесні, з настає Масляною! Холодів не боятимемося, не зможуть вони більше заморозити нас. Зустрінемо це свято в колі сім’ї і тих, хто так дорогий серцю. Нехай млинців буде багато, яскраве сонце, а емоції щирі.

З наступаючою Масляною. Бажаю багато смачних млинців. Бажаю багато радісних зустрічей. Бажаю багато чудових моментів у свято кохання, добра, тепла та веселощів! Бажаю масляного настрою та приємного оточення. Бажаю щедрих подарунків та дивовижних пригод у день прощання із зимою!

З наступаючою Масляною! Нехай увірветься тепла весна не тільки в наше життя, а й у наші серця та душі. Бажаю вірити в чудеса, доброту і чесність. Нехай млинці будуть, наче сонечко грітимуть, а їхній смак і аромат підніматимуть настрій.

Настає час найсмачнішого свята, нехай разом з весною, Масляна принесе частування для всієї родини. Бажаю веселих зустрічей із друзями, кумедних розваг та приємних бесід. Нехай сонечко на блюді подарує гармонійне світовідчуття.

Дивіться також