З Масляною вітаю і прощення прошу! Нехай у житті йде як по маслу, проблеми легко вирішуються, а радісні моменти подвоюються. Бажаю приймати та прощати помилки близьких та не тримати зла на них.

З смачною Масляною вас і Прощеною неділею! Від душі пробачте нам! Нехай сьогодні буде танець і народні веселощі. Нехай звенять дзвони людям усім на втіху. Нехай у будинках столи риплять від багатих частування. Хай народ згуртований буде, сварку і війну забуде.

Нехай останній день Масляної принесе радість, веселощі та відмінний настрій. Нехай на душі буде спокійно, а в хаті затишно. І нехай Прощена неділя віднесе всі образи, всю злобу і всю прикрість. Прошу мене пробачити, і я прощаю за все.

Вітаю з Масляною та Прощеною Неділею. Хочу побажати великого щастя для тебе і заразом вибачитися за всі мої образи. Нехай разом із зимою з життя підуть тривоги та біди, нехай разом із весною прийдуть любов і радість. Бажаю смачних млинців на столі, світлих надій у серці та вірної удачі на шляху!

Сьогодні, цього весняного свята, хочеться від щирого серця привітати з Масляною і Прощеною Неділею. Хочеться побажати найважливіших і світлих речей: щастя в сімейному житті, домашнього затишку та тепла, здоров’я та душевного спокою, щоб усі близькі завжди були поряд.

Хочу попросити в тебе вибачення, вигнати всі наші непорозуміння та образи геть. Нехай Масляна подарує нам усім веселість, натхнення та надію на благословенне життя. Щастя, радості, любові та пустощів.

Вітаю з Масляною та Прощеною Неділею. Хочу в першу чергу попросити у тебе прощення за всі образи, а також побажати тобі, щоб у твоєму житті понеділок був смачним млинцем з ікоркою, вівторок – ароматний млинець з медком, середа – млинець з сиром, четвер – млинець з улюбленим варенням, п’ятниця – млинець з м’ясом, субота – млинець з улюбленими фруктами або овочами, а неділя – солодкий млинець з олією. І нехай завжди буде міцним здоров’я та вірне кохання.

У цю особливу дату, коли збіглися два великі свята, хочу від душі привітати вас і попросити вибачення за все минуле. Нехай Масляна принесе багато смачних млинців, веселощів та сміху. А на честь святого свята — Прощення воскресіння я прошу у вас прощення. Давайте забудемо всі минулі образи та відзначимо Масляну з усмішкою на обличчі!

Дивіться також