Мамо, вітаю тебе з Днем сім’ї, кохання та вірності. Нехай життя нашої родини буде чудовим і веселим, нехай жоден день не минає в поганому настрої, нехай наш дружний і згуртований «колектив» завжди буде щасливим, нехай любові твого серця вистачає на всіх нас.

Мамулю рідну вітаю з Днем сім’ї, кохання та вірності! Побажати хочу відданості улюбленій справі, вірності собі самій, кохання в сім’ї та самовіддачі у кар’єрі!

Ти найголовніша в нашій сім’ї, завдяки тобі, в нашому домі завжди панує доброта та затишок. Вітаю тебе, кохана матуся, з Днем сім’ї, кохання та вірності. Нехай усі рідні будуть здорові та щасливі. Будь завжди веселою та життєрадісною!

Мамо, у це свято я хочу сказати велике спасибі тобі, що все життя в мене була сім’я, яка є і зараз. Нехай у нас завжди в сім’ї пануватиме любов, розуміння і вірність.

Мамо, зі святом! Нехай у твоєму житті завжди буде місце кохання, щоб ти завжди була в колі сім’ї, а твоя близька людина ніколи не зрадила тебе. Нехай вірність стане тобі супутником у житті.

Улюблена мамо, вітаю тебе з Днем сім’ї! Ти прекрасна мама та чудова дружина! Нехай у нашій родині завжди панують гармонія та лад! Бажаю, щоб ти була щасливою і завжди пам’ятала про те, як сильно я тебе люблю!

У це важливе свято бажаю тобі, мамо, щоб сім’я була міцною, почуття не згасали, а в будь-якій складній ситуації завжди було порозуміння! Хочу, щоби ти не переставала посміхатися!

Мамуля, вітаю тебе з Днем сім’ї, кохання та вірності. З тебе почалося кохання і наша сім’я, на тобі, як на ґудзичку тримається наше благо і щастя. Мамочко, нехай у нашій родині завжди панує мир і свято, нехай кожну мить дарує нашій родині радість, взаємопідтримку, сміх та успіх.