Люба моя дружина, я вітаю тебе з Днем сім’ї, любові та вірності. Радість моя, нехай у наших стосунках завжди панує любов і пристрасть, ніжність та взаємна турбота, вірність та спрага дарувати одне одному щастя. Для мене ти найкраща і нехай так завжди буде.

Мила, кохана, безцінна, єдина! Я хочу, щоб у нашому домі завжди було тепло від твоєї усмішки, затишно від твого добра, світло від твого піклування і радісно від сміху наших дітей. Нехай у світі не знайдеться такого лиха, яке ми не змогли б перемогти. Нехай наше величезне кохання стане незламним амулетом для нашої родини. Нехай фортеця нашого шлюбу стає все більш міцною, нехай у ньому не буде місця недовіри, сумнівів та докорів. З Днем сім’ї, любові та вірності!

Моя дорога, улюблена, єдина і найпрекрасніша дружина! Незважаючи на те, що ти найвитонченіша, чарівна, граціозна, ніжна, тендітна і мила жінка на світі, ти є справжнісінькою захисницею, влаштувальницею і хранителькою нашого вогнища. Саме завдяки тобі у нашому домі завжди порядок, чистота, добро та затишок. Саме ти перетворюєш ці стіни на те місце, куди хочеться повертатися, звідки не хочеться йти. Дякую тобі за все. Дякую тобі за нашу люблячу та благополучну сім’ю. Я тебе дуже люблю, завжди буду тобі вірним, завжди буду твоєю підтримкою і не віддам тебе нікому. З Днем сім’ї, любові та вірності!

З Днем сім’ї та вірності! Бажаю завжди почуватися потрібним та коханим. Нехай поряд будуть лише ті, хто гідно зможуть оцінити твою вірність і відданість. Бажаю справжніх, щирих та взаємних почуттів!

Кохана моя, вітаю! Я дуже радий, що це свято ми святкуємо як сім’ю, яка любить, міцна і справжня. Нехай цей день буде для нас чимось особливим, важливим та таким близьким. Я тебе люблю!

Не кожен похвалиться цього святкового дня тим, що в нього є сім’я, взаємне кохання і віддана дружина! Дорога, ми дві половинки єдиного цілого, без тебе мені ніяк! Нехай твої очі сяють щастям, а я цьому сприятиму!

Люба моя дружина, вітаю тебе з днем ​​сім’ї. Бажаю тобі, кохана, бути завжди такою ж доброю, милою, гарною, веселою та чудовою жінкою. Нехай наша любов міцнішає з кожним днем, а наша сім’я знаходить щастя, розуміння та достаток. Нехай усі твої бажання стають реальністю, а я завжди допоможу тобі в цьому.

Моя кохана дружина, зі святом! Нехай наша вірність стане нашою дороговказом, щоб вона берегла нашу сім’ю і нашу любов. Я хочу сказати тобі спасибі за те, що це свято для мене тепер особливе. Я радий, що моя сім’я тепер це ти.

Дивіться також