Ви багато років віддали своїй професії, щоб боротися зі злочинністю та бути на боці добра. Незважаючи на те, що ви вже у заслуженій пенсійній відпустці, вітаю вас із Днем поліції. Нехай щодня приносить вам радість та бажаю прожити вам до 100 років і більше.

Поліцейських колишніх не буває! Бувають просто люди, які сповна віддали себе улюбленій справі. Сьогодні хочеться привітати зі святом тих, хто не шкодуючи себе, віддавався найважчій роботі. Хто ні мить не сумнівався у правильності обраного шляху. Ви, як і раніше, у професії, в строю! Нехай небо над головою буде мирним, спогади про минуле розбурхують тільки по-доброму! Здоров’я, сил та бадьорості духу вам!

День поліції — Ваш день, Ви віддали службі найкращі роки та частинку себе, дякую Вам за знедоленість справи, за силу духу, за приклад для наступних поколінь!

Не важливо, скільки показує вік у паспорті, Ваше професійне свято – як честь! Бажаю бути завжди молодим, активного відпочинку та задоволення від того, що Ви так любите. Дякую за вірну, відповідальну і, не таку вже, і легку службу!

Зі святом, з днем ​​поліції! Нехай завжди живе в серці відвага, яку ви виявляли на службі. Не буває колишніх поліцейських, тому завжди Ви залишитеся прикладом, співробітником та найкращою людиною!

Від щирого серця вітаю Вас з Днем поліції! Нехай ваша бурхлива служба і залишилася позаду, але це заслужене вами свято. Ви служили вірно і сміливо, виконуючи всю роботу на совість. Спасибі вам! Бажаю довгих років життя, спокою та веселої пенсії!

Вітаємо із Днем поліції! Дякуємо за Вашу працю та досвід! Бажаємо Вам міцного здоров’я на довгі роки, невгасаючого оптимізму, активної життєвої позиції та добрих спогадів про свою роботу!

Робота в поліції – це дуже нелегка праця! Хочеться особливо відзначити наших шановних пенсіонерів. Ви чесно віддали борг Батьківщині, гідно відслуживши в органах поліції. І ви гідні особливої ​​поваги. З Днем поліції вас! Здоров’я вам, гарної пенсії та чудового заслуженого відпочинку. І дякуємо вам за довгі та важкі роки, проведені на варті правопорядку!